Kalendarz Pirelli jeszcze nieoficjalnie

W tym roku Pirelli opóźniło premierę swojego kalendarza aż o dwa tygodnie. Powód nie jest znany. Pewne, za to, że wśród pięknych kobiet nie zabrakło modelki z polski

Przed aparatem fotograficznym Mario Sorrentiego stanęła Małgorzata Bela. To jej druga przygoda z kalendarzem Pirelli. Po raz pierwszy pozowała w 2009 roku.

Ubiegłoroczny kalendarz, także z polskimi modelkami (Ania Rubik, Magdalena Frąckowiak) nie zyskał uznania wśród ekspertów. Tematem przewodnim 38. edycji byłą mitologia starożytnych Greków i Rzymian. Na 36 zdjęciach wystąpiło 15 modelek, 5 modeli oraz amerykańska aktorka Julianne Moore. Autor - Karl Lagerfeld krytykowany był za sztampowe podejście do tematu i grę na emocjach czarnobiałą fotografią. Oceńcie sami edycję 2011 .

Mario Soretti to włoski fotograf, który w swoim portfolio ma sesje zdjęciowe dla Vogue. Obok polki na zdjęciach zobaczymy w kalendarzu m.in. Kate Moss, Mille Jovovich, Larę Stone czy Isabelę Fontany. Ze zdjęć jakie wydostały się do prasy widać, że tym razem sesje znów powróciły na łono natury. Efekt poznamy 8 grudnia w Nowym Jorku.

Juliusz Szalek

ZOBACZ TAKŻE:

Dziecko Mercedesa i Ducati

Renault Scenic | wiosenna kolekcja

Fiat Doblo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.