Nissan Juke od Nismo | Wideo

Po zwariowanym projekcie Nissana Juke-R nadszedł czas na kolejną odmianę japońskiego crossovera. Tym razem za jego zmiany zabrało się Nismo. Do końca nie wiadomo, co z tego wyszło...

Nissan Juke-R | Galeria

Po niedawnej premierze szalonego Nissana Juke-R z silnikiem od GT-R-a, japoński crossover doczekał się swej kolejnej odmiany. Tym razem za jego modyfikacje zabrało się słynne Nismo, które zaprezentowało swoją interpretację tego dziwacznego samochodu. Co prawda auto nie prezentuje się już tak widowiskowo, jak wspomniana odmiana R, ale najnowszy projekt ma szansę na produkcję seryjną.

Nowe zderzaki, nakładki na progach, tylny dyfuzor i biały lakier z czerwonymi akcentami nie pozwalają pomylić Juke'a od Nismo z żadnym innym samochodem. Dopełnieniem zmian stylistycznych jest podwójna końcówka wydechu i 19-calowe felgi, które wpływają również na właściwości jezdne japońskiego crossovera.

Wśród zmian mechanicznych odnajdziemy modyfikacje 1.6-litrowego silnika DIG-T, który standardowo rozwija 190 KM oraz obniżone i utwardzone zawieszenie. Na razie Nismo nie zdradziło o ile zwiększono moc i maksymalny moment obrotowy. Nie wiadomo również, kiedy i czy w ogóle ruszy produkcja seryjna.

Nismo Nissan JukeNismo Nissan Juke Nismo Nissan Juke

 

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Juke z sercem Godzilli

Nissan Juke od 57 900 zł

Samochody: Nissan Juke - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.