Tokio 2011 | Najciekawsze premiery

Już dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Salon Samochodowy w Tokio. Impreza potrwa do 11 grudnia. Spośród wszystkich premier, które będą miały na niej miejsce, wybraliśmy kilka najciekawszych

Pierwsze dwa dni wystawy są zarezerwowane dla dziennikarzy. 2 grudnia imprezę odwiedzą goście specjalni. Dla reszty zwiedzających wrota 42. Tokyo Motor Show 2011 zostaną otwarte kolejnego dnia.

Organizatorzy zapowiedzieli 53 światowe premiery i aż 82 na rynku japońskim. W sumie wystawia się aż 179 firm. I choć targi odbywają się w nowym miejscu ślad po kataklizmie i kryzysie zmyć chcą wszyscy. Czy to się uda? Wiele fabryk do dzisiaj odczuwa spowolnienie związane z e zniszczeniami jakie wywołało trzęsienie ziemi. Dodatkowo sytuacji nie poprawia stan europejskiej gospodarki.

Większość z japońskich premier to powtórka z Frankfurtu i Genewy. Przygotowaliśmy jednak dla Was zestawienie - naszym zdaniem - najciekawszych premier, które odbędą się na tegorocznej wystawie w Tokio. Znalazły się wśród nich m.in. hybryda od BMW, nowa odmiana Passata oraz Mazda Takeri, będąca zapowiedzią nowego stylu projektowania samochodów japońskiej marki. Więcej o każdym z samochodów przeczytacie klikając na jego zdjęcie.

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Genewa 2011 | Premiery samochodów

Salon Frankfurt 2011 | Wybierz najciekawszą premierę targów

Samochody: ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.