Bolonia 2011 | Męska Lancia Ypsilon?

Dwubarwne nadwozie i korespondujące z nim wnętrze wykończone tapicerką w dwóch kolorach i z wymyślnymi wzorami, do tego silnik o mocy 69 KM - tak wygląda "męska" wersja nowego Ypsilona

Lancia Ypsilon i Marta Żmuda Trzebiatowska | Galeria

Lancia Ypsilon ma reputację samochodu kobiecego. Stylistyka nadwozia, oferowane kolory, czy stylowe wykończenie wnętrza przez lata były tego potwierdzeniem. Patrząc na nowego Ypsilona można uznać, że polityka Lancii odnośnie tego modelu nie uległa zmianie.

Podczas salonu samochodowego w Bolonii (3-11 grudnia) Lancia pokaże specjalną wersję limitowaną o nazwie Black&Red . Samochód malowany jest na jeden z trzech kolorów (czarny Vulcano, czerwony Argilla , lub trzywarstwowy czerwony Fiamma ), lub połączenie Volcano/Argilla . Wnętrze utrzymane jest w kolorystyce czerni z czerwienią, a przednie fotele otrzymały dodatkowy wzór. Wersja Black&Red może być napędzana silnikiem benzynowym 1.2 (69 KM), lub Dieslem 1.3 JTD (95 KM).

Wyposażenie jest dość bogate i obejmuje klimatyzację, sprzęt stereo, 15-calowe aluminiowe koła, elektroniczne systemy wspomagające kierowcę, czy hill holder (system wspomagający ruszanie pod wzniesienie). Można więc powiedzieć, że to kolejne sympatyczne autko dla płci pięknej. Otóż... nie do końca.

Zarząd Lancii wymyślił, że nowy Ypsilon będzie kierowany nie tylko do kobiet, ale też do młodych mężczyzn i do młodych rodzin. Jeśli więc jesteś równie dzikim samcem, co Justin Bieber, albo masz czteroosobową rodzinę (zdj. poniżej) i nie przeszkadza Ci mały bagażnik i brak mocy (silnik benzynowy) to owszem, Ypsilon jest dla Ciebie.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Lancia Ypsilon od 44 900 zł

Tak powstaje Ypsilon | Galeria

Lancia Ypsilon - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA