Lancia Voyager od 165 900 zł

Voyager to kolejna - po Themie - nowość w polskich salonach Lancii. Za podstawową odmianę minivana trzeba będzie zapłacić 165 900 zł

Voyager to kawał samochodu. Mierzy 5,21 m długości i 1,99 m szerokości. Tak dużych samochodów osobowych Włosi nie mieli w swojej ofercie od dawna. Teraz za sprawą przejęcia koncernu Chryslera przez Fiata mogą w pełnej zgodzie ze swoim patriotyzmem cieszyć się  amerykańską motoryzacją.

Klienci będą mogli kupić Voyagera z jednym z dwóch silników do wyboru. Benzynowe V6 ma pojemność 3,6 l i rozwija moc 283 KM, zadowalając się przy tym średnio 10,8 l benzyny na każde przejechane 100 km. Jeśli to za dużo, można wybrać oszczędniejszego Diesla V6 o pojemności 2,8 litra o mocy 163 KM i maksymalnym momencie 360 Nm. Jego zapotrzebowanie na paliwo zamyka się zdaniem producenta w 7,9 l/100 km.

Za podstawową wersję Voyagera z silnikiem benzynowym trzeba zapłacić 165 900 zł. Do auta wyposażonego w diesla trzeba dołożyć 14 000 zł.

Największa z Lancii dostępna jest w jednej wersji wyposażenia - Gold. Wszyscy klienci otrzymają zatem samochód wyposażony m.in. w: skórzaną tapicerkę, ogrzewane fotele pierwszego i drugiego rzędu, elektrycznie sterowane przednie fotele, tempomat, ABS, ESP, przednie poduszki powietrzne, poduszki oraz kurtyny boczne, aktywne zagłówki oraz system audio z sześcioma głośnikami. Na liście wyposażenia znajdują się również ksenonowe reflektory, tylne czujniki parkowania oraz system Stow&Go pozwalający schować w podłodze tylną kanapę i ostatni rząd foteli.

oprac. Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Frankfurt 2011 | Przewodnik po premierach

Używane: Lancia Y (1985-2011)

Chrysler Grand Voyager - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA