Rozdajemy książki "Świat według Clarksona"

Do księgarni trafiło właśnie wznowione wydanie tego bestselleru. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poczytać, wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie. Za poprawną odpowiedź książka może być Twoja

Najlepsze Auto Roku według Top Gear

"Świat według Clarksona" to pierwsza część zbiorów felietonów dziennikarza motoryzacyjnego, współprowadzącego program "Top Gear". To tryskająca błyskotliwym humorem książka, w której jak zwykle niepoprawny Clarkson dzieli się swoimi spostrzeżeniami na pełen absurdów świat  i z charakterystyczną dla siebie ciętą ironią bezlitośnie obnaży bezsens wielu aspektów życia we współczesnej cywilizacji.

Wczoraj zadaliśmy Wam pytanie: W którym roku Jeremy Clarkson został współprowadzącym program "Top Gear" Poprawna odpowiedź to: 1988 .

Książki otrzymują: l.kowal i marcin.depta.7 .

Pierwsze dwie książki mają już nowych właścicieli. Aby mieć szansę zgarnąć jedną z kolejnych książek trzeba podać odpowiedź na kolejne pytanie:

Jakie zwierzątko jest na okładce IV części książki "Świat według Clarksona" (wydanie polskie)?

Odpowiedzi należy przesłać na adres redakcja@moto.pl . Komu nie uda się zdążyć dzisiaj, ten niech codziennie śledzi Moto.pl - książki będziemy rozdawać codziennie do piątku (18.11.2011) włącznie, a pytania publikować o różnych porach dnia. Zapraszamy do zabawy!

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: