Honda Accord i milion mil przebiegu!

Nie raz słyszeliśmy o astronomicznie dużych przebiegach w starych Mercedesach czy wiekowych Volvo. Okazuje się, że Hondy również potrafią zajechać bardzo daleko. Jak ten Accord, któremu niedawno stuknął pierwszy milion mil!

"720 tys. mil, pierwszy właściciel"

Są ludzie, dla których trzyletnie auto to stary rupieć, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć. Są też tacy, którzy bardzo przywiązują się do swoich samochodów. Jak pewien 53-letni dziś Amerykanin, który w 1996 roku kupił sześcioletnią Hondę Accord. Auto miało wówczas 74 tys. mil przebiegu. Przez kolejne piętnaście lat, Joe LoCicero przejechał swoim niebieskim sedanem kolejne... 926 000 mil!

Milion mil, czyli ponad 1,6 mln kilometrów! To tak, jakby leciwy Accord objechał Ziemię dookoła 40 razy. Lokalni przedstawiciele japońskiego producenta zarzekają się, że to największy udokumentowany przebieg wykręcony przez Hondę. Przynajmniej jeśli chodzi o Stany Zjednoczone.

Joe LoCicero należy do ludzi, którzy bardzo dbają o auta. Przez lata dokumentował wszelkie, najdrobniejsze nawet czynności wykonywane przy aucie. Od kolejnych tankowań po niewielkie naprawy, które troskliwie wykonywał we własnym zakresie. Jak widać, auto odwdzięczyło się właścicielowi z nawiązką.

Oddanie Amerykanina docenił również miejscowy diler Hondy, który podczas uroczystej parady, zorganizowanej na cześć rekordzisty, przekazał mu kluczyki do nowiutkiej... Hondy Accord. Ciekawe jaki wynik Joe wykręci w nowym aucie?

 

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Odświeżony Accord od 99 900 zł

Honda Accord Crosstour

Honda Accord - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.