Motoryzacja w polskiej telewizji

Skąd czerpać wiedzę o nowościach motoryzacyjnych? Wydaje się, że najprościej z ogólnodostępnych stacji telewizyjnych. Potentatem na tym polu jest TVN Turbo (3 programy), ale odbierając programy z nadajników naziemnych "monopol" ma TV4

Nie ma co się oszukiwać. W Polsce nie powstanie nigdy program na miarę brytyjskiego TopGear. To jednak nie oznacza, że widzowie w naszym kraju pozbawieni są programów telewizyjnych, w których poza nowościami mogą zobaczyć testy nowych samochodów.

Jedyną stacją poświęconą motoryzacji niemal w 100% jest TVN Turbo. To właśnie ta stacja jest producentem trzech programów z naszej listy. Pozostałe możemy obejrzeć w Polsat Play, TV Trwam, TVBiznes i TV4. Szkoda, że tylko ta ostatnia jest dostępna dla każdego, a nie tylko dla abonentów sieci kablowych i platform cyfrowych. Szkoda też, że telewizja publiczna zrezygnowała z programów o samochodach.

Poniżej lista programów, w których znajdziecie testy i informacje o nowościach na rynku samochodów osobowych. Jeśli coś umknęło naszej uwadze, to prosimy o podpowiedzi.

1. Automaniak - TVN Turbo

2. Autonomia - Polsat Play

3. Auto Zwiad - TVBiznes

4. De lux - TVN Turbo

5. Jazda Próbna - TV Trwam

6. Moto-On - TVN Turbo

7. V-max - TV4

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

MOTODZIENNIK Jacka Balkana - codzienna porcja informacji

Ale o co chodzi? | Wideo

Infiniti - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA