Volkswagen Polo R-Line

Niemieccy klienci mogą już zamawiać Polo w wersji R-Line. Za dopłatą, mały Volkswagen może zostać "podkręcony" na zewnątrz i od środka

Pakiet R-Line dostępny jest w dwóch wariantach: R-Line Exterior oraz R-Line Plus. W pierwszym przypadku, po dopłaceniu 1 450 euro do wersji Comfortline (albo 1 010 euro do Polo Highline), auto otrzyma nowy przedni zderzaki ze światłami przeciwmgielnymi, tylny zderzak ze zintegrowanym dyfuzorem, nowe progi, czarny grill ozdobiony emblematem "R-Line", 16-calowe, aluminiowe obręcze kół (opcjonalnie 17-calowe), lotkę nad tylną szybę, chromowaną końcówkę wydechu i LED-owe podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Jeśli to komuś nie wystarczy, może zamówić pakiet R-Line Plus, podkręcający dodatkowo wnętrze małego Volkswagena. Do kabiny trafią sportowe fotele obszyte skórą i alcantarą, czarna podsufitka, skórzana kierownica, aluminiowe nakładki pedałów oraz tu i ówdzie emblematy z literką "R". Dopłata w tym przypadku wynosi odpowiednio 855 euro wobec wersji Comfortline i 450 euro do wersji Highline.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen: 6 mln aut w 9 miesięcy

Volkswagen CrossPolo od 53 390 zł

Volkswagen Polo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.