ABT AS8, czyli Audi A8 w przebraniu

Oto nadjeżdża totalnie odmienione Audi A8 4.2 TDI. Już pierwszy rzut oka na karoserię wystarczy, by się przekonać, że pod względem stylistycznym, to Audi jest dopracowane w najmniejszym calu. A-ósemka swój nowy design zawdzięcza fachowcom z Pachura Moto Center Czapki z głów! Oto nadjeżdża totalnie odświeżone Audi A8 4.2 TDI. Już pierwszy rzut oka na karoserię A8 wystarczy, by się przekonać, że pod względem stylistycznym, to Audi jest dopracowane w najmniejszym calu. A-ósemka swój nowy design zawdzięcza fachowcom z Pachura Moto Center

Firma wzięła na warsztat piękne białe Audi A8 4.2 TDI.  Efekt przemian widać na zdjęciach. A-ósemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje tuner Abt Sportsline. Pod względem stylistycznym Audi zostało ubrane w pakiet ABT "Aero".

Wystylizowane w Pachura Moto Center Audi wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, zmienione progi boczne, nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego oraz tylna lotka. Auto przyjechało do serwisu na kołach z 20" felgami, które zmieniono na alufelgi Abt DR 21". Dzięki nim linia boczna Audi A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej ekskluzywnego.

Kolejnym krokiem udoskonalania tej maszyny będzie chiptuning. Auto w serii ma 350 KM, do których powinno niedługo dołączyć kolejnych 35KM. Moment obrotowy z 800 Nm ma zostać podniesiony do 880 Nm. Koszt dotychczasowych modyfikacji - 8000 euro.

źródło: Pachura Moto Center

ZOBACZ TAKŻE:

Audi A8L 4.2 TDI | Za kierownicą

Przednionapędowe Audi A8

Audi A8 - ogłoszenia

Więcej o: