Drogowe fantazje | Galeria II

Pomysłowych kierowców w naszym kraju nie brakuje. Tym razem urzekły nas ziemniaki w Audi, blokada, zapomniany Ford i... policyjna Skoda zaparkowana na chodniku i na trawie. W ramach konkursu "Bezpieczny październik" publikujemy kolejną porcję nadesłanych przez Was zdjęć

Zobacz zdjęcia - Galeria I

Co można wygrać w naszym konkursie? Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają vouchery na dowolnie wybrane opony Bridgestone o wartości 2000 zł.

Wystarczy przesłać na adres redakcji zdjęcie auta, które stwarza zagrożenie na drodze lub poboczu, nie powinno być dopuszczone do ruchu, lub którego kierowca łamie przepisy - jedzie z zaparowanymi oknami, z czapą śniegu na dachu, z łysymi oponami lub wiszącym tłumikiem.

Zapraszamy do galerii II

Kto wybierze zwycięzców? To Wy, a nie redakcja, będziecie głosować na najlepsze zdjęcia. Szczegóły w regulaminie konkursu . Na maile czekamy do 17 października. Zapraszamy do udziału w konkursie i lektury materiałów z cyklu " Bezpieczny październik ".

Zdjęcia do konkursu można nadsyłać do niedzieli. Czekamy na kolejne zaobserwowane drogowe absurdy. W poniedziałek rusza plebiscyt, w którym to Wy będzie głosować na najlepsze fotografie.

ZOBACZ TAKŻE:

Przygotuj auto na zimę | Poradnik

Już czas na zimówki? | Wideo

Opel Astra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.