Konkurs "Bezpieczny październik". Pierwsze zdjęcia | Galeria

Niedawno wystartował konkurs Moto.pl i firmy Bridgestone. By wygrać, trzeba przysłać do nas śmieszne, dziwne albo po prostu ciekawe zdjęcie auta, które stwarza zagrożenie na drodze lub poboczu, nie powinno być dopuszczone do ruchu, lub którego kierowca łamie przepisy. Prezentujemy dziś pierwszą partię zdjęć, nadesłanych przez naszych czytelników

Co można wygrać w naszym konkursie? Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają vouchery na dowolnie wybrane opony Bridgestone o wartości 2000 zł. Wystarczy przesłać na adres redakcji zdjęcie auta, które stwarza zagrożenie na drodze lub poboczu, nie powinno być dopuszczone do ruchu, lub którego kierowca łamie przepisy - jedzie z zaparowanymi oknami, z czapą śniegu na dachu, z łysymi oponami lub wiszącym tłumikiem.

Zobacz kolejne zdjęcia - Galeria

Kto wybierze zwycięzców? To Wy, a nie redakcja, będziecie głosować na najlepsze zdjęcia. Szczegóły w regulaminie konkursu . Na maile czekamy do 17 października. Zapraszamy do udziału w konkursie i lektury materiałów z cyklu " Bezpieczny październik ".

Dziś mamy dla Was pierwszą partię konkursowych zdjęć. Zapraszamy do galerii.

ZOBACZ TAKŻE:

Przygotuj auto na zimę | Poradnik

Zmieniać opony na zimę, czy nie zmieniać? | Wideo

Opel Astra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.