Specjalne edycje Lexusów

Japończycy opierają swój marketing na sprawdzonych metodach. Przykład? Limitowane serie "zwyczajnych" modeli

W listopadzie do amerykańskich salonów trafią specjalne edycje modeli ES, LS i CT. Dla Japończyków to okazja do zwiększenia sprzedaży, a dla klientów - możliwość kupienia samochodu z dodatkowym wyposażeniem w niższej cenie.

Lexus ES 350 Touring Edition, wyceniony na 41 350 dolarów, występuje w jednym z dwóch kolorów nadwozia (Stargazer Black lub Starfire Pearl) i przemieszcza się na 17-calowych alufelgach z grafitowym wykończeniem. W jego kabinie zagościły inkrustacje z drewna orzechowego, skórzana tapicerka w kolorze beżowym, wentylowane i podgrzewane przednie fotele oraz nawigacja z dyskiem twardym.

Topowy Lexus LS 460 Sport Special Edition kosztuje 77 875 dolarów i bazuje na wersji Sport, w tym przypadku wzbogaconej o kilka elementów wystroju wnętrza. Lista wyposażenia obejmuje kute obręcze o średnicy 19 cali, hamulce sygnowane przez Brembo, pakiet ospojlerowania, sportowe zawieszenie pneumatyczne z selektywną kontrolą tłumienia oraz dwutonową skórzaną tapicerkę, obszyte skórą manetki zmiany biegów, nawigację z dyskiem twardym, sportowe fotele z wentylacją, asystent parkowania, wstawki z matowionego drewna, podgrzewaną tylną kanapę i elektrycznie sterowaną roletę tylnej szyby.

Najmłodszy z tego grona Lexus CT 200h z długim przydomkiem "F Sport Special Edition" ma metkę z ceną 38 870 dolarów. Dostępny jest w jednym z trzech kolorów nadwozia (Nebula Gray Pearl, Starfire Pearl lub Tungsten Pearl) i został uzbrojony w 17-calowe alufelgi, pakiet ospojelrowania, sportowe zawieszenie i fotele, aluminiowe nakładki na progi i pedały, czarną podsufitkę, a także w nawigację i system audio premium.

Marcin Sobolewski

ZOBACZ TAKŻE:

Wybierz najlepszą generację Lexusa GS

Salon Frankfurt 2011 | Nowy Lexus GS

Lexus GS - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.