Car of the Year 2012 - rywalizację czas zacząć!

Poznaliśmy listę aut nominowanych do tytułu Car of the Year 2012! W pierwszej turze znalazło się 35 modeli. Który z nich najbardziej zasłużył na zwycięstwo? Pomóż wybrać

By otrzymać nominację, auta muszą spełnić kilka podstawowych wymogów. Po pierwsze, każdy z modeli ubiegających się o tytuł Car of the Year musi być sprzedawany przynajmniej w pięciu europejskich krajach. Może znajdować się w salonach już w dniu ogłoszenia listy, albo trafić tam przed końcem roku. Dodatkowym warunkiem jest, by roczna produkcja modelu wynosiła przynajmniej 5000 egzemplarzy.

Wybór Samochodu Roku 2012 będzie przebiegać w dwóch etapach. Najpierw spośród 53 aut wybrana zostanie siódemka - jury ogłosi ją 9 stycznia. Natomiast ostatecznego zwycięzcę poznamy 5 marca przyszłego roku.

Poniżej znajdziecie listę wszystkich aut, które będą ubiegać się o ten zaszczytny tytuł, w linkach pod zdjęciami informacje na ich temat, a pod artykułem sondaż, w którym możecie oddać głos na swojego faworyta. Które auto Waszym zdaniem najbardziej zasłużyło na zwycięstwo? Głosujcie!

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Frankfurt 2011 | Przewodnik po premierach

Niesamowite stoisko Volkswagena we Frankfurcie

Audi - ogłoszenia motoryzacyjne

Autem, które Twoim zdaniem najbardziej zasłużyło na tytuł Car of the Year 2012 jest:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.