Call of Duty: Jeep Wrangler MW3

8 listopada nastąpi podwójny debiut "Modern Warfare 3". Miłośnicy gier będą mogli kupić najnowszą wersję serii "Call of Duty" i jednocześnie wyjechać z salonu Wranglerem o identycznej nazwie

Jeep śmiało wszedł w świat wirtualny by promować najnowsze wcielenie Wranglera na rok 2012. W listopadzie na rynku pojawi się nowa gra "Call of Duty: Modern Warfare 3", w której Jeep zagra swoją rolę. Dotychczasowe trailery nie pokazują w jakich okolicznościach będzie można go spotkać, ale od kiedy wystąpi w świecie wirtualnym, spotkamy go także w realnym.

Samochód nazywa się Jeep Wrangler Call of Duty MW3 Special Edition i oparty jest na modelu Rubicon. Będzie go można zamówić w wersji krótkiej i długiej Unlimited. Czym się wyróżnia?

Do napędu posłuży nowy silnik Pentastar V6 o pojemności 3,6 l. osiągający 285 KM. Z przodu zamontowano specjalny zderzak wyposażony w wyciągarkę, auto ma m.in. 32-calowe koła z czarnymi felgami, blokady dyferencjałów i dwubiegowy reduktor. Nadwozie podniesiono o dwie cale. Nie zabrakło oznaczeń wersji specjalnej w postaci licznych plakietek, czy naszywek.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Jeep Wrangler 3.6 V6 | Galeria

Bohater szuka pracy - 70 lat Jeepa

Jeep Wrangler - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.