Ford F-150 Harley-Davidson

Chociaż mniejsze silniki serii Eco-Boost wspomagane doładowaniem cieszą się w USA coraz większym zainteresowaniem, ale najnowsza odsłona F-150 Harley-Davidson ma pod maską potwora o pojemności 6,2 l

Ford F-150 Harley-Davidson przygotowany na rok modelowy 2012 jest niezmiennie bogato wyposażony i oferuje więcej niż godne warunki pracy. Oferowany będzie w jednym z dwóch kolorów nadwozia: Tuxedo Black lub White Platinum . Oprócz tego model H-D będzie można poznać po sześciożebrowym grillu, chromowanych obwódkach tylnych lamp, specjalnych obręczach H-D i oczywiście obowiązkowych emblematach producenta z Milwaukee na przednich błotnikach.

Wewnątrz nie żałowano skóry i bogatego wyposażenia obejmującego m.in. podgrzewane siedzenia, nawigację satelitarną, czy szyberdach. Aby przemieszczać się nie tylko luksusowo, ale także szybko pod maskę trafił silnik V8 6.2 osiągający 411 KM mocy i 588 Nm momentu obrotowego współpracujący z sześciobiegowym automatem. Za napęd na cztery koła trzeba będzie jednak dopłacić.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Ponad milion Fordów F-150 do serwisu

Nie taki straszny eco-boost, jak go malują

Ford F-150 - ogłoszenia

Więcej o: