Nowa Honda CR-V | Pierwsze zdjęcie

Honda pokazała pierwsze zdjęcie CR-V czwartej generacji. Chociaż przedstawia wersję prototypową, to nie odbiega ona daleko od wersji produkcyjnej

Krótki przód i spory odwłok w dość nowoczesnym i odważnie stylizowanym nadwoziu odróżniał się od pudełkowatego wyglądu poprzednika i nie każdemu się podobał. Statystyki sprzedaży jednak nie kłamią. Trzecia generacja CR-V okazała się hitem sprzedaży zarówno w Europie, jak i w USA.

Idąc tym tropem Honda przygotowała czwartą odsłonę swojego kompaktowego SUV-a. Patrząc na nowe auto widać, że mamy do czynienia z ewolucją, niż rewolucją. Nieco inaczej narysowano boczną linię okien, inne są także reflektory. Natomiast ogólna koncepcja stylistyczna pozostała bez zmian.

Egzemplarz widoczny na zdjęciu to prototyp, ale niewiele odbiegający od wersji produkcyjnej. Aby uatrakcyjnić wygląd nowego CR-V przydymiono klosze reflektorów, zamontowano małe lusterka boczne, a całe auto posadzono na potężnych kołach.

Niestety nieznane są jak dotąd żadne szczegóły techniczne dotyczące nowego modelu. Te powinny pojawić się w przeciągu kilku dni.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Używane: Honda CR-V (1995-2002)

39. urodziny Hondy Civic | Wideo

Honda CR-V - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.