Kubica chce zatrzeć niemiłe wspomnienia

Robert Kubica ma nadzieję, że w przyszły weekend uda mu się zatrzeć niezbyt miłe wspomnienia z poprzednich dwóch wizyt w Tucji. ?Nie mam zbyt miłych wspomnień z Istambul Park ...

Robert Kubica ma nadzieję, że w przyszły weekend uda mu się zatrzeć niezbyt miłe wspomnienia z poprzednich dwóch wizyt w Tucji.

 

?Nie mam zbyt miłych wspomnień z Istambul Park, ponieważ jak dotąd niezbyt dobrze tam sobie radziliśmy? , powiedział Kubica. ?Jednak mam nadzieję, że tym razem będę miał więcej szczęścia.?

 

?Sam tor w Stambule jest stosunkowo interesujący ? szczególnie zakręt ósmy, w którym przeciążenia są naprawdę imponujące. Poza tym tor w Stambule jest jednym z tych miejsc, w których naprawdę trzeba znaleźć odpowiednia równowagę pomiędzy wolnymi i szybkimi zakrętami.?

 

Również Nick Heidfeld podkreślił, że kluczowym odcinkiem toru w Stambule jest ultraszybki zakręt ósmy oraz długie proste, na których ważna jest prędkość maksymalna.

 

?Już nie mogę się doczekać wyścigu w Stambule, a w szczególności słynnego zakrętu ósmego? , powiedział Heidfeld. ?To bardzo długi i podstępny wiraż, w którym dochodzi do wielu wypadków i zwrotów akcji.?

 

?Aby uzyskać dobry czas, twój bolid musi być również bardzo szybki na prostych. Poza samym torem, nie mogę się również doczekać samego Stambułu, który jest wyjątkową metropolią. Niestety nie mam wystarczająco dużo czasu, aby odkryć i poznać te wszystkie wspaniałe miejsca.?