Super Aguri potwierdza rozmowy z Weigl Group

Super Aguri potwierdziło, że prowadzi rozmowy z niemiecką Weigl Group na temat przejęcia części udziałów. Super Aguri na kilka dni przed posiedzeniem rady nadzorczej Hondy ...

Super Aguri potwierdziło, że prowadzi rozmowy z niemiecką Weigl Group na temat przejęcia części udziałów.

 

Super Aguri na kilka dni przed posiedzeniem rady nadzorczej Hondy, podczas którego mają zapaść decyzje na temat przyszłości zespołu, postanowiło oficjalnie potwierdzić, że prowadzone są rozmowy z poważnym inwestorem.

 

?Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wznowić rozmowy pomiędzy zespołem Super Aguri F1 a Franzem Weiglem oraz, że możemy ponownie przedstawić ofertę Weigl Group radzie nadzorczej Hondy? , potwierdził Aguri Suzuki.

 

?Umowa z Weigl Group umożliwi Super Aguri pozostanie w Formule 1 i mam nadzieję, że wszystkie zainteresowane strony uznają ofertę Weigl Group za atrakcyjną.?

 

Szef grupy ? Franz Josef Weigl ? powiedział, że jest w pełni przygotowany, aby zapewnić Super Aguri odpowiednie wsparcie.

 

?Weigl Group zdecydowała oficjalnie zabrać głos w kluczowym momencie dla Super Aguri? , tłumaczył. ?Chcielibyśmy wyrazić szczere wsparcie dla zespołu i zapewnić, że intencją grupy i jej sponsorów jest zapewnienie Super Aguri przyszłości.?

 

Obecnie Super Aguri jest w drodze do Istambułu, gdzie za tydzień odbędzie się Grand Prix Turcji.

 

Mówi się jednak, że bolidy zespołu wróciły po Grand Prix Hiszpani do Wielkiej Brytanii, skąd w razie zatwierdzenia przez zarząd Hondy umowy z Weigl Group zostaną przetransportowane samolotem do stolicy Turcji.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.