Impreza na moście. MZK zmienia trasę jazdy autobusów

Mieszkańcy Gorzowa w związku z piątkową imprezą Moto Racing Show powinni przygotować się na zmiany w organizacji ruchu oraz kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji. Na czas ?palenia gumy? most Staromiejski zostanie zamknięty w godz. od 18 do 23.

- Most Staromiejski zostanie wyłączony z ruchu na odcinku od ronda św. Jerzego do skrzyżowania z ul. Nadbrzeżną - informuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. - Nastąpią zmiany w kursowaniu linii autobusowych 100, 101, 103, 108, 109, 111, 116, 118, 125, 107, 110 oraz 404.

Most będzie całkowicie zamknięty w godz. od 18 do 23. Jednak już od godz. 17.30 gorzowscy policjanci będą kierować ruchem.

Linie 100, 103, 107 i 110

Autobusy MZK kursujące od przystanku Zakład Energetyczny w kierunku Zakanala od skrzyżowania koło katedry pojadą ulicami: Sikorskiego (obowiązuje przystanek "Urząd Miejski)", Warszawska ("Pl. Staromiejski", "Muzeum"), Trasa Nadwarciańska ("Rondo Santockie"), Zielona, Grobla. Natomiast od przystanku "Woskowa" wrócą na swoje stałe trasy jazdy.

Z kolei w kierunku centrum od przystanku "Owcza" autobusy pojadą ulicami: Zielona ("Zielona" - jest to przystanek tymczasowy), Trasa Nadwarciańska, Warszawska ("Rondo Santockie", "Muzeum", "Plac Staromiejski"), Sikorskiego. Od przystanku "Arsenał" autobusy wrócą na swoje stałe trasy.

Linie 101, 111, 125 i 404

Autobusy MZK kursujące od skrzyżowania koło katedry w kierunku pętli Śląska-Pole Golfowe pojadą ulicami: Sikorskiego (obowiązuje przystanek "Urząd Miejski)", Warszawska ("Pl. Staromiejski", "Muzeum"), Trasa Nadwarciańska (Rondo Santockie), Zielona, Woskowa ("Woskowa" - przystanek tymczasowy na wysokości Parkingu GRH), Przemysłowa, Kolejowa, Wawrzyniaka ("MCK Zawarcie" - przystanek tymczasowy naprzeciw MCK Zawarcie), Śląska ("Śląska-Bracka" - przystanek tymczasowy). Natomiast od przystanku "Kwiatowa" autobusy wrócą na swoje stałe trasy.

Z kolei z przystanku "Kwiatowa" w kierunku centrum autobusy pojadą ulicami: Śląska ("Spokojna" - przystanek tymczasowy przy posesji nr 10), Wawrzyniaka ("MCK Zawarcie" - jest to przystanek tymczasowy naprzeciw MCK Zawarcie), Kolejowa, Przemysłowa, Woskowa, Zielona ("Zielona" - przystanek tymczasowy), Trasa Nadwarciańska, Warszawska ("Rondo Santockie", "Muzeum", "Plac Staromiejski"), Sikorskiego. Od przystanku "Arsenał" autobusy wrócą na swoje stałe trasy.

Linie 109, 112, 116, 118

Autobusy MZK kursujące od przystanku "Kwiatowa" w kierunku Zakanala pojadą ulicami: Śląska ("Spokojna" - przystanek tymczasowy przy posesji nr 10), Wawrzyniaka ("MCK Zawarcie"), Kolejowa, Przemysłowa, Woskowa, Grobla. Natomiast od przystanku "Woskowa" autobusy wrócą na swoje stałe trasy jazdy.

Z kolei od przystanku "Owcza" w kierunku pętli Śląska-Pole Golfowe pojadą ulicami: Woskowa ("Woskowa"), Przemysłowa, Kolejowa, Wawrzyniaka ("MCK Zawarcie"), Śląska ("Śląska-Bracka"). Od przystanku "Kwiatowa" autobusy wrócą na swoje stałe trasy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.