Czołowi dealerzy motoryzacyjni na targach w Ostródzie

Po raz pierwszy w Arenie Ostróda odbędą się Targi Motoryzacyjne Auto Moto Arena. Impreza zaplanowana jest w dniach 14-16 lutego.

Wydarzenie to skierowanie jest do dealerów: samochodów osobowych, motocykli, skuterów i quadów, systemów car-audio oraz tuningu, usług ukierunkowanych na motoryzację oraz samochodów ciężarowych i naczep.

Jak zachwalają organizatorzy to jedyne tego typu wydarzenie w województwach: pomorskim, warmińsko-mazurskim oraz kujawsko-pomorskim, gdzie w kilku strefach tematycznych zostaną zaprezentowane najnowsze propozycje dealerów motoryzacyjnych, akcesoriów i usług. Wśród awizowanych marek są m.in.: Suzuki, Toyota, BMW, Isuzu, Honda, Hyundai, Lexus, Mazda, Skoda, Ford czy Seat.

Strefę Premium, pierwszego dnia targów (Business Day), odwiedzą przede wszystkim zaproszeni właściciele małych i średnich firm, zainteresowani rozwiązaniami dla biznesu, a także klienci VIP poszukujący aut z luksusowym wyposażeniem i drogich motocykli. - Ciekawostką będą samochody marki Porsche, Ferrari czy luksusowe wersje Audi - wyjaśnia Adrian Kwiatkowski, menedżer projektu.

Do dyspozycji profesjonalistów będzie Strefa Testów oferująca możliwość sprawdzenia danego pojazdu w terenie w towarzystwie doradcy. Program targów w pierwszym dniu urozmaici szkolenie pt. "Flota w małej firmie".

Z kolei w Strefie Okazji Motoryzacyjnych przez trzy dni prezentowane będą standardowe modele samochodów dla klientów indywidualnych, którzy poszukują wymarzonego auta w dobrej cenie.

Odwiedziny targów w Ostródzie będą również okazją do zapoznania się z ciekawymi modelami motocykli, skuterów i quadów, a także z szeroką paletą akcesoriów motoryzacyjnych i usług. Ofertę wystawców dopełni prezentacja rozwiązań dla samochodów prezentowana w Strefie Tuningu: Car-Audio.

Dla odwiedzających targi rodziców wraz ze swoimi pociechami przygotowaliśmy Strefę Rodzinną, gdzie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ciekawych grach i zabawach o charakterze edukacyjnym, poświęconym motoryzacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.