Smart forjeremy - pierwszy Smart ze skrzydełkami

Projektanci mody tworzący, wraz z producentami aut, limitowane wersje aut to nic nadzwyczajnego. Z reguły jednak kończy się na jakimiś oryginalnym kolorze nadwozia czy kilku ozdobnych detalach w kabinie. Smart forjemery to zupełnie inna bajka

Smart forjeremy to owoc współpracy niemieckiej firmy i Jeremy'ego Scotta. Stylista największych gwiazd popkultury stworzył auto, które na ulicy trudno będzie przeoczyć. A to za sprawą wielkich skrzydeł zdobiących tył niemieckiego malucha, które są zresztą znakiem rozpoznawczym amerykańskiego projektanta. Te w Smarcie wykonano z włókna szklanego. Są one nie tylko elementem ozdobnym, pełnią też funkcje dodatkowych świateł stopu. Po wciśnięciu hamulca, ich wewnętrzna część rozświetla się na czerwono, budząc skojarzenia z ogniem jaki wydostaje się z silników rakietowych.

Skrzydła to nie jedyny element, wyróżniającym auto od wersji produkcyjnej. Nadwozie Smarta forjeremy pokryto białym lakierem, z którym kontrastują elementy wykończone w chromie (tridion i ozdobne ramki wokół reflektorów i grilla). Taki sam schemat kolorystyczny zastosowano w aluminiowych obręczach kół, których wewnętrzna część przypomina śmigła samolotu. Jak by tego było mało, dynamizmu sylwetce miejskiego mikrusa nadają również poszerzone tylne nadkola.

WNĘTRZE!!!!!!!!

Widzieliśmy już naprawdę dziwnie wyglądające samochody. Większość z nich projektowana była wyłącznie "do szuflady". Z nietuzinkowym Smartem jest inaczej. Producent planuje wypuścić limitowaną serię uskrzydlonego elektryka. Auto miało by trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

NA JAKIEJ WERSJI JEST ZBUDOWANY!!!!!!!

asdasd

ZOBACZ TAKŻE:

asd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.