PolskiBus.com jedzie w stolicy do stacji Metro Młociny

Przystanek końcowy w północnej części Warszawy pozwoli olsztynianom, którzy korzystają z usług tej firmy, zaoszczędzić czas, który przewoźnik poświęca do tej pory na przejazd przez niemal całą stolicę.

PolskiBus.com poinformował, że od poniedziałku (5 listopada) autokary kursujące na linii P11 Warszawa - Olsztyn będą odjeżdżały i przyjeżdżały na przystanek autobusowy przy stacji Metro Młociny w północnej części stolicy. Dzięki temu olsztynianie, którzy korzystają z usług tej firmy, nie będą już musieli jechać przez niemal całą Warszawę na przystanek końcowy Metro Wilanowska.

Kursy pozostają bez zmian. Autokary będą odjeżdżały z dworca autobusowego przy przystanku Metro Młociny o godzinach: 5.35, 10.35, 14.35 i 18.55.

Również bez zmian pozostają godziny odjazdów z Olsztyna do Warszawy. Autokary będą wyjeżdżać z parkingu przy hotelu Gromada, ul. Kościuszki, o godzinach: 5, 10.05, 14.20 i 19.05.

Ceny biletów zaczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Wszystko zależy od czasu, kiedy dokona się zakupu biletu. Im wcześniej, tym oczywiście taniej.

Przewoźnik, zachęcając do korzystania ze swoich usług, zachwala, że wszystkie linie PolskiBus.com obsługiwane są przez nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w darmowy internet, gniazdka elektryczne pod każdym siedzeniem, a także skórzane fotele.

Jedenaście tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 21 miast w Polsce, w tym m.in. Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź czy Wrocław.

Twoja firma ma super ofertę dla olsztynian? PISZ, WYSYŁAJ ZDJĘCIA - CZEKAMY

Copyright © Agora SA