Porsche 918 Spyder z malowaniem za 200 tys. zł

Supersportowa hybryda od Porsche ma 770 KM mocy, przyspiesza do setki w 3,2 s i osiąga maksymalnie 320 km/h - to już wiadomo od jakiegoś czasu. Teraz Niemcy zdradzają ceny swego najnowszego modelu. Zdradzają i szokują

Kolejny rekord Porsche

Wczoraj Porsche pochwaliło się na swoim Facebooku, że jego najnowsze dziecko pokonuje Północną Pętlę Nürburgringu w czasie 7 minut i 14 sekund. Ale to nie koniec "przechwałek". Wbrew przyjętej przez zdecydowaną większość producentów logice, Porsche - przed oficjalną premierą modelu - zdradziło jego ceny.

645 tys. euro - tyle trzeba będzie zapłacić za Porsche 918 Spyder. Po przeliczeniu na złotówki, wyjdzie ponad 2,6 mln zł. Drogo? To zaznaczmy jeszcze, że cena nie zawiera VAT-u i innych podatków. Ciekawą opcją jest malowanie karoserii jednym ze specjalnych lakierów: Liquid Metal Blue lub Liquid Metal Grey. Cena? 65 tys. dolarów, czyli 208 tys. zł.

Broszura z cenami nowego modelu Porsche zawierała również informację o pakiecie, który obniża masę auta o 34 kg. Niestety jego cena nie została podana, ale przyglądając się innym pozycjom z cennika 918 Spyder, nie należy się spodziewać dyskontowej oferty.

ZOBACZ TAKŻE:

Marzysz o własnym Porsche? Za 10 tys. zł może być Twoje

Porsche Panamera vs Aston Martin Rapide - test | Konfrontacja

Porsche Cayenne S z dieslem pod maską

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.