Kup Lagunę, Twizy dostaniesz za darmo

Hiszpański oddział Renault przygotował ciekawą promocję. Wystarczy kupić jeden z pięciu osobowych modeli Renault, aby w gratisie otrzymać elektryczne Twizy

Renault Espace po liftingu | Galeria

Renault Twizy to tak naprawdę jeździdełko, które najłatwiej przyrównać do czterokołowego skutera z zadaszeniem, w którym dwa miejsca siedzące ustawione są jedno za drugim. Napęd elektryczny pozwala na przejechanie ok. 100 km. Na poruszanie się po mieście w sam raz. W Hiszpanii Twizy wyceniono na 6 990 euro plus abonament za akumulatory wynoszący 50 euro miesięcznie. Tanio nie jest, ale to zawsze jakaś alternatywa dla dużego wygodnego skutera.

>>> Renault Laguna - kapryśna ale komfortowa <<<

Czy zdecydowałbym się na zakup tego sympatycznego toczydełka? Raczej nie. Chyba, że dawali by go za darmo. W Hiszpanii przedstawiciele Renault musieli dojść do podobnego wniosku i postanowili dorzucać Twizy w gratisie do kilku konwencjonalnych modeli.

Promocja niecodzienna. Pięć modeli: Laguna, Laguna GrandTour, Laguna Coupe, Latitude i Espace zamiast niższej ceny, oferowana jest z pakietem promocyjnym w postaci samochodu elektrycznego. Są chętni?

ZOBACZ TAKŻE:

Renault Laguna GT - test | Za kierownicą

Renault stworzy markę premium?

Renault - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.