Polaków stać już na nowe samochody. Nie trzeba odkładać dziesiątków tysięcy, aby jeździć autem, które wzbudza emocje

Nowoczesne programy finansowania zakupu bądź użytkowania samochodu, sprawiły, że nowe pojazdy są obecnie bardziej dostępne niż dawniej. I to mimo ich rosnących cen. Dziś za stosunkowo niewielką opłatę miesięczną można jeździć pojazdem, który daje frajdę z prowadzenia.


Jeszcze w latach 90. ubiegłego stulecia zakup samochodu był dużym wydarzeniem. Na auto odkładało się latami i był to wydatek, który znacznie obciążał budżet większości rodzin. Auta zazwyczaj kupowało się za gotówkę, rzadziej posiłkując się kredytem, choć ta druga forma finansowania zyskała na popularności na przełomie wieków.   

Zobacz wideo

Jednak przez dekady zmieniła się gospodarka i zmieniły się realia rynku motoryzacyjnego. Świat motoryzacji zmienia nie tylko dzięki wprowadzaniu do sprzedaży coraz bardziej zaawansowanych technologicznie samochodów, ale także za sprawą nowoczesnych programów finansowania zakupu bądź użytkowania samochodu.  

Jesteśmy też dziś bardziej skłonni niż kiedyś do kupowania samochodów online. Jakie mamy możliwości i czy stać nas już na zakup nowych, ciekawych pojazdów porozmawiam z przedstawicielem marki Cupra.

Materiał sponsorowany przez: CUPRA i Volkswagen Financial Services Sp. z o.o. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.