Można kupić taniej Volkswagena Multivana 6.1. Wielofunkcyjny van z rabatem 20 procent

Wielofunkcyjny Volkswagen Multivan 6.1 umożliwiający podróż maksymalnie siedmiu osobom, jest teraz dostępny w ofercie promocyjnej. Volkswagen Samochody Dostawcze dokłada do pojazdu zestaw benefitów, w tym rabat w wysokości 20 procent.

Volkswagen Samochody Dostawcze w ramach wyprzedaży rocznika 2023 oferuje Volkswagena Multivana 6.1 z rabatem w wysokości 20 procent od ceny auta. Do tego dokłada 5-letnią gwarancję oraz możliwość dokupienia Pakietu Przeglądów w promocyjnej cenie, aby oszczędzać na przeglądach okresowych przez 5 lat. Więcej o nowych samochodach piszemy na Gazeta.pl.

Auta z wyprzedaży również w finansowaniu

Jak podaje producent w komunikacie informacyjnym, w ramach wyprzedaży w ofercie dostępne są samochody od ręki. Oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Osoby zainteresowane finansowaniem mogą skorzystać z takich form, jak leasing abonament, czy leasing klasyczny lub najem. 

Wielofunkcyjny osobowy van

Dostępny w promocji Volkswagen Multivan 6.1 to samochód wszechstronny i wielofunkcyjny. Może w nim podróżować duża rodzina, może być samochodem firmowym służącym do dalekich wyjazdów służbowych, a także może być samochodem transportowym, w którym pomieścimy naprawdę sporą ilość bagaży i pakunków. Jego wnętrze można dowolnie aranżować przesuwając, obracając a nawet wyjmując poszczególne fotele pasażerów. Wtedy we wnętrzu przewozić można sprzęt sportowyrowery, czy deski surfingowe.

Produkowany w Polsce Multivan 6.1 wyposażony jest też w wiele cyfrowych technologii zwiększających komfort jazdy. Na przykład w kokpit cyfrowy z ekranem o wysokiej rozdzielczości wyświetlający mapy nawigacji lub w Volkswagen We Connect - usługę, która zmienia smartfon w pilota zdalnego sterowania samochodem. Ponadto dzięki zintegrowanej karcie SIM można go połączyć z internetem, a bogaty pakiet systemów wsparcia kierowcy czyni nawet najdłuższą podróż bezpieczną i przyjemną. W materiale wykorzystano zdjęcia producenta.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA