Nowa Toyota C-HR - cena w Polsce. Na start dwie hybrydy i sześć wersji wyposażenia

Druga generacja Toyoty C-HR debiutuje na polskim rynku. Auto z nową gamą napędów hybrydowych piątej generacji o większym zasięgu w trybie elektrycznym, występuje w sześciu wersjach wyposażenia. Ofertę otwiera wariant Comfort z układem 1.8 Hybrid wyceniony na 139 900 zł.

Toyota przedstawiła cennik i szczegółowe wyposażenie piątej generacji swojego kompaktowego crossovera, którego produkcja seryjna będzie odbywać się w Turcji. Bestsellerowy model C-HR zachował charakter odważnie zaprojektowanego poprzednika, jednocześnie otrzymując wiele udoskonaleń. Bardzo charakterystyczny dla tego pojazdu jest zastosowany z tyłu smukły pas świetlny z podświetloną nazwą marki i modelu. W budowie wykorzystano architekturę TNGA-C, którą C-HR odziedziczył po większym Priusie, a źródłem napędu zostały hybrydy piątej generacji. Więcej o nowych samochodach piszemy na Gazeta.pl.

Nowa Toyota C-HR będzie oferowana w sześciu wersjach wyposażenia: Comfort, Style, Executive, GR Sport oraz dwóch wersjach premierowych Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR Sport. Początek rezerwacji online zaplanowano na drugą połowę lipca. Samochód będzie dostępny z napędami 1.8 Hybrid (140 KM) oraz 2.0 Hybrid (197KM) w wersji z napędem na przód lub inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i. Napęd 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM dołączy do oferty w późniejszym terminie.

Toyota C-HR Comfort - cena od 139 900 zł

Podstawowa Toyota C-HR Comfort kosztuje od 139 900 zł i będzie dostępna wyłącznie z napędem 1.8 Hybrid. Standard zawiera: 17-calowe felgi aluminiowe, lampy przednie i tylne w technologii LED, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację dwustrefową, system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych, system multimedialny Toyota Smart Connect z 8-calowym wyświetlaczem, 6 głośników, inteligentnego asystenta głosowego, interfejsy Apple CarPlay i Android Aut™. Systemy bezpieczeństwa czynnego T-MATE z aktualizacjami online, zawierają m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów, asystenta bezpiecznego wysiadania (SEA), inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC), asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM) czy automatyczne ostrzeganie tylnymi światłami awaryjnymi (ARFHL).

Toyot C-HR Style - cena od 156 900 zł

Toyota C-HR Style z silnikiem 1.8 Hybrid kosztuje od 156 900 zł, z silnikiem 2.0 Hybrid od 165 900 zł, a odmiana 2.0 Hybrid AWD-i od 175 900 zł. Wersję Style można doposażyć w pakiet Bi-tone (3500 zł), który wprowadza do kolorystki auta dach w kolorze czarnym.

Wyposażenie wersji Style zawiera inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu, inteligentny kluczyk, przednie i tylne czujniki parkowania, podgrzewane fotele przednie, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne z funkcją oświetlania przestrzeni wokół pojazdu, podgrzewaną kierownicę, indukcyjną ładowarkę, system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED, a także 12,3-calowy ekran systemu multimedialnego Toyota Smart Connect + z systemem nawigacji dostępnej online i offline, port USB-C w drugim rzędzie siedzeń oraz system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem. Z zewnątrz auto od wersji Comfort odróżniają 18-calowe felgi aluminiowe, przyciemniane szyby tylne, środkowy słupek w kolorze fortepianowej czerni.

 

Toyota C-HR Executive - cena od 167 900 zł

Toyota C-HR Executive z silnikiem 1.8 Hybrid kosztuje od 167 900 zł, z silnikiem 2.0 Hybrid od 176 900 zł, a z silnikiem 2.0 Hybrid i napędem AWD-i od 186 900 zł.

Wersja Executive ma w standardzie przednie fotele sportowe, elektryczną regulację fotela kierowcy, elektrycznie unoszone drzwi bagażnika, system dodatkowe nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED z możliwością personalizacji oraz światła główne w technologii LED. Z zewnątrz wersja Executive wyróżnia się 19-calowymi felgami aluminiowymi, czarnym dachem oraz wykończeniem przedniego grilla i tylnego zderzaka czarnym lakierem.

Wersję Executive można rozszerzyć o pakiety Tech (13 000 zł) oraz VIP (13 000 zł). W skład pakietu Tech wchodzi system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), lampy przednie Matrix LED, adaptacyjne światła drogowe (AHS), system doświetlania zakrętów, zaawansowany asystent parkowania Toyota Teammate Advanced Park, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), asystent zmiany pasa ruchu (LCA). W pakiecie Tech klient otrzymuje również kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, automatyczne samopoziomowanie reflektorów przednich oraz kamerę monitorującą kierowcę (DMC). Pakiet VIP obejmuje wyświetlacz HUD, system Premium Audio JBL z 9 głośnikami, cyfrowe lusterko wsteczne oraz dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni, a także cyfrowy kluczyk.

Toyota C-HR druga generacjaToyota C-HR druga generacja Fot. Toyota

Toyota C-HR Premiere Edition Executive - cena od 202 900 zł

Toyota C-HR Premiere Edition Executive z silnikiem 2.0 Hybrid i napędem na przód kosztuje od 202 900 zł, a wariant z napędem AWD-i wyceniono od 212 900 zł. Wersja ta ma wszystkie element wyposażenia wersji Executive z pakietemi Tech i VIP oraz dodatkowo malowanie nadwozia Bi-tone+ z tylną częścią auta w kolorze Night Sky Black i tapicerkę skórzaną.

Toyota C-HR GR Sport - cena od 191 900 zł

Toyota C-HR GR Sport z silnikiem 2.0 Hybrid kosztuje od 191 900 zł, a z napędem AWD-i od 201 900 zł. Wersję można rozszerzyć o pakiet VIP (13 000 zł), który obejmuje te same elementy co w wersji Executive. Z zewnątrz odmiana GR Sport wyróżnia się elementami stylistycznymi przypisanymi tylko tej wersji oraz 19-calowymi felgami aluminiowymi, a w środku tapicerką z ekologicznego zamszu Ultrasuede.

Wyposażenie GR Sport w standardzie ma system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), lampy przednie Matrix LED, adaptacyjne światła drogowe (AHS), system doświetlania zakrętów, automatyczne samopoziomowanie reflektorów przednich, kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), kamerę monitorującą kierowcę (DMC), asystenta zmiany pasa ruchu (LCA) oraz zaawansowanego asystenta parkowania Toyota Teammate Advanced Park. 

Toyota C-HR Premiere Edition GR Sport - cena od 202 900 zł

Wersja Premiere Edition GR Sport dostępna jest z silnikiem 2.0 Hybrid i napędem na przód od 202 900 zł, a z napędem AWD-i od 212 900 zł. Tę odmianę można rozszerzyć o pakiet Skyview (3 500 zł), który obejmuje dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni.

Wersja Premiere Edition GR Sport prezentuje pełnię możliwości nowej Toyoty C-HR. Auto w tej odmianie ma kompletne wyposażenie z 20-calowymi felgami aluminiowymi GR Sport, cyfrowym lusterkiem wstecznym, wyświetlaczem HUD na przedniej szybie oraz systemem Premium Audio JBL z 9 głośnikami, a także cyfrowym kluczykiem. Dodatkowo ma też dwukolorowe malowanie nadwozia, w którym nie tylko dach, ale i tylna część auta jest w kolorze Night Sky Black.

Zobacz wideo Miejski Lexus LBX
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.