DS 7 - podróż w standardzie Premiere Classe

DS 7 zaprasza do wyrafinowanej podróży a la francaise, która łączy technologiczną doskonałość i unikalny komfort, oferując wyższy poziom przyjemności z jazdy. Ten luksusowy SUV o unikatowym wyglądzie, rodem z paryskiej szkoły designu, zachwycającym wnętrzu, stworzonym zgodnie z tradycjami francuskiego rzemiosła, i innowacyjnych rozwiązaniach technicznych, zamienia codzienne dojazdy do pracy w podróż w standardzie Premiere Classe. Asem w rękawie DS Automobiles pozostaje gama innowacyjnych jednostek napędowych DS 7, rozwijanych na torach wyścigowych mistrzostw świata Formuły E. Zapraszamy do odkrycia świata DS podczas jazdy testowej SUV-em DS 7. Szczegóły w DS Store i na stronie www.dsautomobiles.pl.

DS Automobiles – najmłodsza marka samochodów luksusowych w Europie, mecenas kultury i Muzeum Luwru – od chwili powstania 10 lat temu dąży do osiągnięcia doskonałości w sztuce podróżowania. Napędzana awangardowym podejściem i bogatym doświadczeniem z przeszłości, wykorzystuje francuski know-how i zaawansowane rozwiązania techniczne, tworząc światową gamę innowacyjnych samochodów DS.

Jej przedstawicielem jest DS 7 – SUV o wyrazistych, ostrych liniach, wywodzących się z paryskiej szkoły designu, i doskonałych proporcjach. Zaawansowane technologicznie reflektory DS Pixel LED Vision 3.0, zintegrowane z światłami dziennymi DS Light Veil, oraz zmodyfikowana osłona chłodnicy podkreślają minimalistyczny styl przodu nadwozia. Identyfikację świetlną pojazdu wzbogacają tylne lampy full LED z motywem łuski, zapewniające DS 7 jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Eleganckie wnętrze DS 7 zostało zaprojektowane tak, by zmienić codzienne dojazdy do pracy w podróż w standardzie Première Classe. Kabina jest zdobiona szlachetnymi materiałami, w tym licowaną skórą Nappa z perłowymi przeszyciami – detalem nawiązującym do świata mody haute couture. Promieniste ściegi przywodzą na myśl wzór bransolety zegarka, podkreślając bliski związek DS Automobiles z tradycjami francuskiego rzemiosła. Wrażenia wizualne stanowią jednak zaledwie przedsmak samej jazdy, wspartej długą listą zaawansowanych rozwiązań technicznych. Znajdziemy wśród nich m.in. dostępne w standardzie systemy łączności kierowcy ze światem, a także inteligentne zawieszenie DS Active Scan Suspension, wykrywające i korygujące niedoskonałości drogi oddzielnie na każdym kole, kamerę na podczerwień DS Night Vision, która rozpoznaje obiekty pojawiające się przed maską po zmroku, czy ostrzeżenia o zmęczeniu kierowcy DS Driver Attention Monitoring. DS Driving Assist, który wspiera kierowcę, automatycznie regulując dystans do jadącego z przodu samochodu i utrzymując auto w granicach pasa ruchu, stanowi krok w stronę autonomicznej jazdy.

materiał promocyjny

Istnieje jeszcze jedna cecha, która wyróżnia DS 7 spośród innych dostępnych na rynku SUV-ów – jest nią możliwość zachowania świadomej postawy w zakresie zrównoważonego stylu życia bez kompromisu dla samej jazdy. Wynika to z zaawansowanej wiedzy i doświadczenia DS Automobiles w zakresie elektromobilności, rozwijanej od 2015 r. na torach mistrzostw świata Formuły E, gdzie marka dwukrotnie zdobyła mistrzostwo świata. Motorsport jest dla niej prawdziwym laboratorium, w którym może tworzyć i testować technologie przenoszone następnie do pojazdów produkowanych seryjnie. Doskonałym tego przykładem jest opracowany przez DS PERFORMANCE potężny silnik E-Tense 4x4 360, który znajdziemy w DS 7. Gamę jednostek Hybrid Plug-in w tym SUV-ie uzupełniają E-Tense 300 z napędem 4x4 i E-Tense 225. Alternatywnie przyszły właściciel DS 7 ma też do wyboru wysokoprężny silnik BlueHDi 130 Automat.

DS 7 występuje w pięciu luksusowych wersjach wyposażenia – Bastille, Performance Line w wersji standard i podwyższonej +, Rivoli oraz najwyższej Opéra. Jego cena zaczyna się od 199 900 zł, przy czym przyszły właściciel ma do wyboru liczne, wygodne opcje finansowania i dodatkowe pakiety przedłużonej ochrony i serwisowania. Idąc z duchem czasu, klient może wybrać DS 7 z puli aut dostępnych od ręki, dokonać zakupu online, personalizując pojazd według swoich potrzeb, lub odwiedzić najbliższy DS Store.

W celu odkrycia świata DS autoryzowani dealerzy zapraszają na jazdę próbną wyjątkowym SUV-em DS 7. Pełna oferta dostępna na stronie dsautomobiles.

Materiał promocyjny PR marki DS Automobiles.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.