Niesamowita moc pierwszej Alfy Romeo z wtyczką

Alfa Romeo, kultowa włoska marka ze 112-letnią tradycją ukształtowaną w oparciu o wyrafinowany włoski styl i sukcesy sportowe na najsłynniejszych torach wyścigowych świata, stawia dziś na najnowsze technologie produkcji samochodów w celu osiągnięcia najwyższych standardów jakościowych. Modelem Tonale Alfa Romeo rozpoczęła podróż do świata elektryfikacji.

Po zeszłorocznym debiucie hybrydowych wersji, z wbudowanym, 48-woltowym silnikiem elektrycznym, nadjechała najpotężniejsza w gamie pod względem osiągów i poziomu elektryfikacji Tonale Plug-in Hybrid Q4 dysponująca łączną mocą 280 KM i napędem AWD. Od razu widać, że konstruktorzy włożyli całe serce w ten model, łącząc w nim atletyczny design i topowe wyposażenie zapewniające kierowcy i pasażerom łączność i wygodę podróży. A wszystko to połączone z wpisanym w DNA marki sportowym zacięciem, przekładającym się na wyjątkowe doznania z prowadzenia Tonale 4x4. Dołóżmy do tego zasięg ponad 80 km w bezemisyjnym trybie elektrycznym oraz całkowity zasięg do 600 km podczas jazdy pozamiejskiej, a także cały zestaw zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę (ADAS). To wszystko gwarantuje zupełnie nowe doświadczenia w podróżowaniu tym modelem Alfy Romeo. Dodatkowo każdy egzemplarz tego modelu otrzymuje unikalny certyfikat NFT, który rejestruje dane z użytkowania pojazdu i może być dodatkowym atutem podnoszącym wartość pojazdu przy jego odsprzedaży.

Pierwsze egzemplarze Tonale z wtyczką już wyjechały bezszelestnie na polskie drogi. Dla swoich klientów marka Alfa Romeo oferuje liczne innowacyjne opcje finansowania zakupu. Każdy z klientów może zdecydować się na jeden z wielu promocyjnych produktów finansowych ułatwiających kupno Tonale Plug-in Hybrid lub innej wersji tego modelu np. w kredycie, leasingu lub skorzystać z wynajmu długoterminowego. Wszystko to można załatwić zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu. Ponadto każda nowa Alfa Romeo sprzedana w tym roku będzie oferowana z 5-letnią gwarancją producenta Maximum Care z limitem aż 200 tys. km.

Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów i na stronie www.alfaromeo.pl.

Materiał promocyjny PR marki Alfa Romeo.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.