DS 4: jeszcze bardziej atrakcyjny

Rok po wprowadzeniu do sprzedaży DS 4 w ofercie pojawiła się nowa specyfikacja OPÉRA, zaktualizowana wersja PERFORMANCE LINE o jeszcze większej osobowości oraz nowe wyposażenie w całej gamie. Korzystając z innowacji technicznych, zasięg bezemisyjny DS 4 E-TENSE 225 został zwiększony o 13%, teraz do 62 kilometrów w trybie elektrycznym.

Nowa specyfikacja OPÉRA

Cała gama DS 4 została odświeżona wraz z pojawieniem się nowej specyfikacji OPÉRA, dostępnej w DS 4 i DS 4 CROSS.

Symbolizująca doświadczenie DS Automobiles, OPÉRA jest wzbogacona o skórzane fotele o wysokiej gęstości Criollo Brown Nappa Leather z tapicerką o wzorze zegarka. Przednie fotele są podgrzewane, chłodzone i posiadają funkcje masażu.

Model ten plasuje się na szczycie oferty z bogatym wyposażeniem: DS ACTIVE SCAN SUSPENSION z kontrolowanym tłumieniem, szyberdach, elektrycznie sterowana klapa tylna z dostępem bez użycia rąk, laminowane szyby przednie i tylne, bezprzewodowe ładowanie oraz aluminiowe pedały i podnóżek.

DS DRIVE ASSIST 2.0 jest dostępny w opcji i zawiera nowe funkcje, takie jak półautomatyczna zmiana pasa ruchu, umożliwiająca automatyczną i bezpieczną zmianę pasa w zakresie prędkości od 70 do 180 km/h za pomocą prostego naciśnięcia kierunkowskazu oraz dostosowanie zalecanej prędkości.

Wersje PERFORMANCE LINE i PERFORMANCE LINE + podkreślają swój charakter: plakietki DS Automobiles, DS 4 i E-TENSE na grillu i klapie tylnej są teraz czarne. Dolne okładziny drzwi mają kolor Textured Black.

Zasięg bezemisyjny dla DS 4 E-TENSE 225 zwiększony do 62 km

Dostępne są trzy układy napędowe: E-TENSE 225 plug-in hybrid, PureTech 130 benzyna i BlueHDi 130 Diesel.

DS 4 E-TENSE 225 ma teraz zasięg bez emisji wynoszący 62 kilometry w cyklu łączonym WLTP (wzrost o 13%). Wzrost ten wynika z udoskonalonej kontroli oprogramowania.

W trosce o uproszczenie i wzbogacenie gamy, nowa specyfikacja BASTILLE zastępuje ofertę BASTILLE i BASTILLE +, wprowadzając wykończenie Basalt Black z efektem skali, oświetlenie PolyAmbient, wstawki z wytłoczeniem Platinum Clous de Paris oraz zamkniętą konsolę środkową. Tylne otwory wentylacyjne obejmują dwa nowe porty USB, które są dodawane do tego poziomu. Na zewnątrz krata jest teraz w kolorze Gloss Black z chromowanymi końcówkami diamentów, natomiast z tyłu wprowadzono chromowane listwy z dyfuzorem Gloss Black.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

ABOUT DS AUTOMOBILES

DS Automobiles to marka, która istnieje na rynku od 2014 roku. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom i awangardowemu podejściu, DS podtrzymuje tradycje innowacyjności i niebanalnego stylu odziedziczone po modelu DS z 1955 roku. Jej ambicją jest zdobycie statusu ikony francuskiego know-how w segmencie samochodów luksusowych.

Zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących oryginalnych samochodów wyposażonych w najnowsze zdobycze technologii, modele DS łączą w sobie wyrafinowanie i zaawansowaną technologię. DS 3 CROSSBACK, DS 4 CROSSBACK, Nowy DS 7 oraz DS 9, tworzą nową, światową gamę marki DS.

Dwukrotny zdobywca podwójnego mistrzowskiego tytułu w Formule E (MŚ konstruktorów i kierowców) DS Automobiles zajmuje czołową pozycję w dziedzinie elektryfikacji, czego wyrazem jest dostępność wszystkich modeli marki w wersji zelektryfikowanej. DS Automobiles oferuje napędy E-TENSE, zarówno w 100% elektryczne jak i hybrydy plug-in o mocy sięgającej 360 KM i wyposażone w napęd na 4 koła. Od 2024 roku wszystkie nowe modele wyprodukowane przez DS Automobiles będą wyłącznie w 100% elektryczne.

Dla swoich wymagających klientów, oczekujących spersonalizowanej i ekskluzywnej obsługi, DS Automobiles stworzył jedyną w swoim rodzaju ofertę ekskluzywnych usług premium „ONLY YOU, l’expérience DS".

Obecna w 40 krajach marka DS rozwija sieć wyłącznej dystrybucji, która obejmuje ponad 400 punktów sprzedaży DS STORES na całym świecie.

Śledź aktualności dotyczące marki DS na całym świecie na www.DSautomobiles.com @DS_Official

Materiał promocyjny PR marki DS AUTOMOBILES.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.