Zero zmartwień, bo wszystko jest w jednej racie. Poznaj wygodę najmu

To sama przyjemność z jeżdżenia nowym samochodem i łatwa kontrola swoich wydatków. Najem długoterminowy pozwala cieszyć się autem bez zbędnych niespodzianek i nieprzyjemności. Wybierz niezwykle wygodną formę użytkowania pojazdu, z której mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Prześwietlamy korzystną ofertę najmu przygotowaną przez Volkswagen Financial Services.

Jak działa najem? To dziecinnie proste

Podpisujesz umowę, płacisz stałą miesięczną ratę i po prostu wygodnie użytkujesz samochód. W opłacie uwzględnione są już ubezpieczenie, serwis, Assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a także opcjonalny pakiet opon. Dzięki temu nie czekają cię żadne nieprzewidziane wydatki, bo wszystko masz pod kontrolą. Po zakończeniu umowy oddajesz samochód i również nie martwisz się niczym. Możesz także podpisać kolejną umowę i znów cieszyć się nowym autem.

Gwarancja mobilności jest tym, czego potrzebujesz

Samochód to w dzisiejszych czasach bardzo ważne narzędzie, które daje ogromną swobodę oraz wolność. Najem długoterminowy zapewnia gwarancję mobilności, dzięki czemu do swojej dyspozycji masz pojazd, który zabierze cię, gdzie tylko potrzebujesz. W awaryjnych sytuacjach skorzystasz z auta zastępczego i ruszysz w drogę, aby realizować swoje cele.

Bez zmartwień o odkładanie pieniędzy na zakup auta

W przypadku najmu długoterminowego opłata początkowa jest opcjonalna, a to oznacza, że nie musisz odkładać większej kwoty, aby zyskać nowy samochód. To niezwykła wygoda, lecz z drugiej strony, wysokość miesięcznej raty można również obniżyć, uiszczając wstępną opłatę w wysokości do 10 proc. wartości auta.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Korzystając z oferty najmu Volkswagen Financial Services nie musisz decydować się na jedną markę samochodu. Możesz przebierać w ofertach takich producentów, jak Volkswagen, ŠKODA, Audi czy SEAT, a nawet CUPRA. Dopasuj auto do swojego charakteru i ciesz się z wygodnego użytkowania. Czeka na ciebie wiele wyjątkowych modeli.

Doskonała opcja dla przedsiębiorców

Dobry przedsiębiorca ma wszystkie wydatki pod kontrolą. Użytkując firmowe samochody w formie najmu, zawsze może zaplanować wszystkie koszty, bez zmartwień o wydatki związane z serwisem i eksploatacją aut. W awaryjnych sytuacjach otrzyma też pełne wsparcie. Wystarczy jeden telefon, a doradcy Volkswagen Financial Services zajmą się wszystkim. Zadbają o pomoc na drodze, zorganizują auto zastępcze czy naprawę samochodu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.