Wybierz pakiet serwisowy. Zyskaj spokój i wygodę za niewielkie pieniądze

Decydując się na zakup samochodu wiele osób zapomina o tym, żeby uwzględnić w dodatkowym budżecie konieczność regularnego serwisowania samochodu. W przypadku samochodu używanego koszty mogą być trudne do oszacowania. Dlatego warto skorzystać z pakietu przeglądów serwisowych przygotowanych przez Volkswagen Financial Services. Obejmuje on wszystkie auta z grupy VW.

Atrakcyjna oferta

 Volkswagen Financial Services oferuje pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów używanych. Obejmują one pojazdy, których wiek to maksymalnie 12 lat i pochodzą z rynku europejskiego. To pewna i wygodna usługa, która pozwoli przewidzieć w budżecie stały koszt, a także zapewnia dostęp do najwyższej jakości usług przy wykorzystaniu oryginalnych części. Oprócz tego warto pomyśleć o przyszłości. Samochód serwisowany w ASO ma udokumentowaną historię, co wpłynie pozytywnie na jego cenę przy sprzedaży. 

Jakie auta obejmuje pakiet przeglądów serwisowych?

Pakiet przeglądów serwisowych oferowany przez Volkswagen Financial Services jest dostępny dla wszystkich marek koncernu VW. Dołącz go do swojego Audi i zyskaj jeszcze dłuższą gwarancję niezawodności pojazdu.

Kiedy można kupić pakiet przeglądów serwisowych?

Pakiet można dołączyć przy zakupie nowego Volkswagena, ale niezdecydowani mogą dokupić go online w dowolnym momencie (na 24 lub 36 miesięcy) lub w autoryzowanym salonie (na 24, 36, 48 miesięcy). Po wykupieniu pakietu klient ma gwarancję, że jego cena nie zmieni się przez cały okres obowiązywania. 

Co zawiera pakiet przeglądów serwisowych?

W ramach pakietu zawarto wszystkie obowiązkowe przeglądy serwisowe wraz z kosztem materiałów eksploatacyjnych oraz kompleksową diagnostyką komputerową, dostępne w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Do typowych czynności można zaliczyć m.in.: wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem, wymianę oleju w skrzyni biegów DSG, wymianę oleju sprzęgła Haldex, wymianę płynu hamulcowego, wymianę świec zapłonowych czy uzupełnianie AdBlue w autach z silnikiem Diesla. Ciesz się swoją SKODĄ jeszcze dłużej.

Od czego zależy cena pakietu serwisowego?

Wybór odpowiedniego auta dostawczego wpływa korzystnie na funkcjonowanie całej firmy. Z tym od Volkswagena zbilansujesz koszty funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Cena pakietu zależy od modelu, roku produkcji samochodu, okresu na jaki klient wykupuje pakiet (24, 36 lub 48 miesięcy) oraz wybranego limitu przebiegu kilometrów (20 000 km lub 30 000 km rocznie). Za pakiet przeglądów serwisowych można zapłacić z góry lub co miesiąc opłacać stałą ratę przez cały okres trwania pakietu.

 Ile kosztuje pakiet serwisowy dla Twojego SEAT-a?

Wybór pakietu przeglądów to gwarancja, że przez cały okres obowiązywania usługi, nie zmieni się jej cena. W dobie wysokiej inflacji trudno przewidzieć koszty kolejnych usług serwisowych. W okresie Black Week pakiety przeglądów tanieją nawet o 70%, w zależności od marki. Warto zapoznać się z ofertą Volkswagen Financial Services i zatroszczyć się o wybrany model marki SEAT.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.