Osobowe i dostawcze vany Toyoty po liftingu w sprzedaży. Nowe ceny rodziny Proace

Toyota Professional wprowadziła do polskiej sprzedaży odmłodzoną rodzinę modeli Proace z roku modelowego 2024. Mowa o dostawczych vanach Proace i Proace City oraz osobowych wariantach Proace Verso i Proace City Verso. Wszystkie samochody zyskały widoczne zmiany stylistyczne, odświeżone wnętrza oraz nowe systemy i technologie. Auta objęte są Gwarancją PRO na okres trzech lat lub do miliona kilometrów. Prezentujemy pełne cenniki.

Małe i średnie vany marki Toyota wyglądają inaczej. Lifting wszechstronnych aut dedykowanych przede wszystkim klientom biznesowym, objął głównie pas przedni pojazdów. Inne są zderzaki, kształt grilla oraz światła wykonane w najnowszej odsłonie technologii LED. Nowe aluminiowe felgi pojawiają się w zależności od wybranej wersji wyposażenia. Więcej o nowych samochodach piszemy na Gazeta.pl.

Wnętrza wszystkich modeli również zyskały odświeżony design, więcej nowoczesnych rozwiązań wpływających na podniesienie komfortu jazdy, a także rozszerzony zestaw systemów bezpieczeństwa czynnego i wsparcia kierowcy Toyota Safety Sense. Przeprojektowana została kierownica oraz elementy deski rozdzielczej. W wyższych wariantach dostępne będą 10-calowe cyfrowe zegary, 10-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego z wbudowaną nawigacją oraz bezprzewodowa łączność ze smartfonem poprzez Apple CarPlay i Android Auto. Wartością dodaną są usługi łączności, które dostępne będą dla każdego poziomu wyposażenia aut z rodziny Proace.

Zobacz wideo

Toyota Proace City - cena od 98 800 zł netto

Toyota Proace City to kompaktowy van występujący w dwóch długościach nadwozia – Standard oraz Long, a także w dwóch wersjach wyposażenia oraz z silnikami o mocy od 100 do 130 KM. Cennik otwiera wersja Furgon Active, która z nadwoziem Standard i silnikiem 1.2 D-4T o mocy 110 KM kosztuje od 98 800 zł netto. Wyposażenie podstawowe zawiera: klimatyzację manualną, światła przednie w technologii LED, tempomat z ogranicznikiem prędkości, asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), dwa siedzenia w kabinie i przesuwane drzwi z prawej strony. 

Proace City Furgon Comfort kosztuje od 128 600 zł w wersji z nadwoziem Standard oraz silnikiem 1.5 D-4D o mocy 100 KM. Auto w tej wersji zyskuje inteligentny kluczyk, dwustrefową klimatyzację automatyczną, kamerę cofania z widokiem 180 stopni, czujniki parkowania z przodu i boku oraz system multimedialny z 10-calowym wyświetlaczem. Auto w wersji Furgon Brygadowy wyróżnia się trzema siedzeniami oraz przeszkleniem w drugim rzędzie siedzeń. Unikalnym rozwiązaniem dla tego modelu jest możliwość przesunięcia metalowej przegrody oddzielającej część pasażerską i tym samym znaczne powiększenie przestrzeni ładunkowej. Auto występuje wyłącznie w dłuższej wersji nadwozia Long i kosztuje od 115 800 zł netto z silnikiem 1.5 D-4D o mocy 100 KM.

Toyota Proace City - cennik 2024Toyota Proace City - cennik 2024 Fot. Toyota

Toyota Proace City po liftinguToyota Proace City po liftingu Fot. Toyota

Toyota Proace City Verso - cena od 134 100 zł brutto

Osobowa Toyota Proace City Verso występuje w trzech wersjach wyposażenia oraz w dwóch długościach nadwozia (Standard i Long) w odmianie 5-osobowej lub 7-osobowej. Silniki oferują moc od 100 do 130 KM. Cena startuje od 134 100 zł w wersji Business. W tej odmianie ma 16-calowe felgi, system multimedialny AIO z 10-calowym wyświetlaczem, manualną klimatyzację, czujniki parkowania z tyłu oraz przesuwane drzwi po prawej stronie.

Wersja Family wyceniona od 152 100 zł zyskuje 17-calowe felgi aluminiowe, przyciemniane szyby tylne, inteligentne wycieraczki, stoliki w oparciach przednich foteli, otwieraną szybę tylnej klapy, kierownicę skórzaną, dwustrefową klimatyzację, podgrzewane fotele przednie, sześć głośników, cyfrowe 10-calowe zegary oraz system multimedialny IVI MID z 10-calowym ekranem HD i sześcioma głośnikami.

Topowa odmiana kombivana w wersji VIP kosztuje od 172 900 zł i w standardzie oferuje rozszerzony układ rozpoznawania znaków (RSA), zintegrowanego asystent autostradowego (HIA), multifunkcyjny dach panoramiczny (niedostępny z nadwoziem Long), inteligentny kluczyk, konsolę centralną między fotelami, czujniki parkowania z przodu i z boku oraz system multimedialny IVI High z nawigacją.

Toyota Proace City Verso - cennik 2024Toyota Proace City Verso - cennik 2024 Fot. Toyota

Toyota Proace City Verso po liftinguToyota Proace City Verso po liftingu Fot. Toyota

Toyota Proace - cena od 134 500 zł netto

Średniej wielkości furgon występuje w dwóch długościach nadwozia (Medium, Long), a oferta zawiera trzy silniki wysokoprężne o mocach od 120 do 170 KM. Warianty wyposażenia są dwa - Active oraz Comfort. Niezależnie od wariantu podłoga przestrzeni ładunkowej wyłożona jest antypoślizgową sklejką 9 mm.

W bazowej odmianie Active wycenionej od 134 500 zł netto montowana jest klimatyzacja manualna, 16-calowe felgi stalowe, radio z czterema głośnikami, przesuwane drzwi po prawej stronie (opcjonalnie po obu stronach), czujniki parkowania z tyłu oraz pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego i wsparcia kierowcy Toyota Safety Sense. Pakiet Easy dedykowany wersji Active wyceniony na 9900 zł obejmuje m.in.: 17-calowe felgi stalowe z pełnymi kołpakami, 10-calowe cyfrowe zegary, kamerę cofania, czujniki parkowania z przodu, 10-calowy ekran systemu multimedialnego Toyota PRO-Touch czy dwustrefową klimatyzację.

Toyota Proace Comfort kosztuje od 160 300 zł netto. Ta odmiana ma 17-calowe felgi aluminiowe, podgrzewaną kierownicę i fotele, światła przednie w technologii Full LED, dwustrefową klimatyzację automatyczną, 10-calowe cyfrowe zegary i 10-calowy ekran systemu multimedialnego Toyota PRO-Touch, a lusterka i klamki są lakierowane w kolorze nadwozia. Wersja Furgon Brygadowy zawierająca trzy siedzenia w drugim rzędzie kosztuje od 150 700 zł netto.

Toyota Proace - cennik 2024Toyota Proace - cennik 2024 Fot. Toyota

Toyota Proace Verso od 186 700 zł brutto

Osobowy van średniej wielkości jest napędzany silnikiem 2.0 D-4D o mocy 144 KM połączonym z manualną skrzynią 6-biegową. Wersja z silnikiem 2.0 D-4D o mocy 177 KM zawiera ośmiobiegowy automat. Auto można zamówić w dwóch długościach nadwozia (Medium, Long) oraz czterech wersjach wyposażenia (Combi, Business, Family, VIP).

9-osobowa Toyota Proace Verso Combi kosztuje od 186 700 zł brutto. Wyposażenie zawiera 16-calowe felgi stalowe, manualną klimatyzację, podgrzewaną skórzaną kierownicę, multifunkcyjny dach, czujniki parkowania z tyłu, podgrzewane fotele przednie oraz przesuwane manualnie drzwi z prawej i lewej strony. Wariant Proace Verso Business został wyceniony od 216 700 zł. Wyposażenie zyskuje inteligentny kluczyk, przednie światła Full LED, 10-calowe cyfrowe zegary, 10-calowy ekran systemu multimedialnego Toyota PRO-Touch z bezprzewodową obsługą Apple CarPlay i Android Auto, a zderzaki, klamki i lusterka są w kolorze nadwozia.

Wyposażenie Family (od 240 600 zł) domyślnie ma pakiet ośmiu siedzeń, tylna klapa jest unoszona, klimatyzacja jest automatyczna i dwustrefowa, a w wersji z automatyczną skrzynią biegów tempomat jest adaptacyjny. Toyota Proace VIP (cena od 275 500 zł) jest pojazdem siedmiomiejscowym i względem odmiany Family wyposażenie zawiera dodatkowo m.in.: elektryczne sterowanie drzwi bocznych, system premium audio Tosca, tapicerkę skórzaną w kolorze czarnym, przesuwany stolik multifunkcyjny w tylnej części pojazdu, a fotele kierowcy i pasażera w pierwszym rzędzie mają elektryczną regulację oraz funkcję masażu. W materiale wykorzystano zdjęcia producenta.

Toyota Proace Verso - cennik 2024Toyota Proace Verso - cennik 2024 Fot. Toyota

Toyota Proace Verso po liftinguToyota Proace Verso po liftingu Fot. Toyota

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.