Wszystkie auta marki Volkswagen Samochody Dostawcze teraz z 5-letnią gwarancją

Volkswagen Samochody Dostawcze wydłuża gwarancję fabryczną do 5 lat. Od teraz, taką ochroną zostaną objęte wszystkie nowo zamawiane modele z portfolio marki.

Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje swoim klientom szeroką gamę modeli zarówno z linii pojazdów użytkowych, jak i z coraz bardziej popularnej i ciągle rozbudowywanej linii samochodów rodzinnych i kempingowych. Od teraz, marka wydłuża do 5 lat fabryczną gwarancję we wszystkich nowo zamawianych wersjach modeli Caddy, Transportera, Multivana, Craftera i Amaroka.

Warto podkreślić, że większość modeli z portfolio marki produkowana jest w Polsce, w zakładach w Poznaniu i we Wrześni. To w tych dwóch fabrykach powstają Volkswageny Caddy, Crafter, Grand California oraz samochody bazujące na modelu Transporter.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że ważne dla całego koncernu Volkswagen modele: Caddy i Crafter, powstają w 100 proc. w Polsce. Samochody te cenione są za jakość wykonania, a fabryki Volkswagen Poznań kładą ogromny nacisk na działania proekologiczne. Podkreślę, że do produkcji tych modeli wykorzystywana jest zielona energia, a już niedługo bilans energetyczny dodatkowo poprawi wielka farma fotowoltaiczna powstająca na terenie zakładu we Wrześni. Jestem przekonany, że ciągłe doskonalenie produkcji i produktu pozwoli nam nadążyć za zmieniającymi się potrzebami naszych klientów.

– mówi Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Mając na uwadze te właśnie potrzeby, a także aktualną coraz trudniejszą sytuację ekonomiczną na rynku, marka Volkswagen Samochody Dostawcze zmieniła warunki gwarancyjne na wszystkie sprzedawane na polskim rynku modele. Od teraz wszystkie nowo zamawiane samochody z oferty marki – nie tylko te produkowane w Polsce, posiadać będą 5-letnią gwarancję.

Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.