W weekend Harley i nie tylko

Sezon motocyklowy rusza na dobre. Już w ten weekend w salonach Harleya w Gdańsku i Warszawie będzie można przetestować słynne maszyny. Ale to nie wszystko. Dla wielbicieli motocykli ten weekend będzie pełen atrakcji

Marki Harley-Davidson nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla wielu te amerykańskie motocykle pozostają nieosiągalnym marzeniem z dzieciństwa, inni już je spełnili, a dla jeszcze innych są przestarzałymi konstrukcyjnie i bezzasadnie drogimi maszynami. Niezależnie od opinii, w najbliższym czasie każdy, kto chce spróbować jazdy i poznać bliżej piękne ciężkie motocykle ze słynnym widlastym silnikiem, może odwiedzić przedstawicieli H-D w Polsce, którzy oprócz jazd testowych przygotowali szereg innych atrakcji.

W ten weekend (18-19 kwietnia) impreza Open House odbędzie się w Gdańsku i Warszawie. Również w Gdańsku pojawi się po raz pierwszy w Polsce Demo Truck Tour, czyli ciężarówka wypełniona 16 modelami motocykli - od najmniejszych Sportsterów po największe Electry - każdy z nich do przetestowania. W następny weekend imprezy odbędą się w pozostałych oficjalnych salonach marki: w Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Demo Truck Tour pojawi się ponownie w maju - od 14 do 17 w Katowicach, a tydzień później w Warszawie. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny a na odwiedzających ma czekać muzyka na żywo, grill i wiele konkursów.

Również w ten weekend w Warszawie na torze wyścigów konnych na Służewcu odbędzie się Warszawski Bazar Motocyklowy - jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Oprócz możliwości sprzedaży i kupna motocykli, zabytkowych aut, części i akcesoriów, dla fanów dwóch kółek jest to doskonała okazja do spotkania. 

Jeszcze więcej wydarzeń z całej Polski znajdziecie w Kalendarzu imprez motocyklowych na stronie Świata Motocykli - naprawdę jest w czym wybierać.

Jan Kopacz

Użyj wyobraźni - sensowny projekt Policji na rzecz poprawy bezpieczeństwa

Gymkhana Bonus Drive - tak się pali gumę w Subaru - WIDEO

Motocykle: Harley-Davidson - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.