Dojedź motocyklem do końca wakacji

Rusza Ogólnopolska Kampania "Dojedź motocyklem do końca wakacji", mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym z udziałem motocyklistów. Z tej okazji w najbliższą sobotę na terenie CSP odbędzie się uroczysta inauguracja, połączona z pokazem jazdy policyjnych motocyklistów, wystawą jednośladów firmy Harley Davidson oraz otwartymi zawodami, w których zmierzą się policyjni instruktorzy i uczestnicy imprezy.

W najbliższą sobotę, 5 lipca, w godz. 11-16, na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, odbędzie się Inauguracja Ogólnopolskiej Kampanii zainicjowanej przez biuro ruchu drogowego KGP "Dojedź motocyklem do końca wakacji" . Partnerem kampanii jest firma Harley-Davidson. Imprezie towarzyszyć będzie Otwarty Zlot Motocyklistów .

W programie przewidziano szereg atrakcji m.in. pokaz Motocyklowej Asysty Honorowej przy akompaniamencie Orkiestry Reprezentacyjnej KSP, wystawę motocykli Harley-Davidson, pokaz sprawnościowej jazdy motocyklem przez instruktorów policyjnych. Nie zabraknie również dobrej zabawy. Każdy kto przyjedzie motocyklem będzie mógł zweryfikować własne umiejętności na torze przeszkód. Wykwalifikowani instruktorzy policyjni - motocykliści będą udzielać rad i wskazówek jak radzić sobie z jednośladem w sytuacji zagrożenia na drodze. Planowane jest także rozegranie zawodów motocyklowych pomiędzy Policją, a najlepszymi motocyklistami zlotu. Dla zwycięzców firma Harley-Davidson ufundowała cenne nagrody.

Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na jazdę testową motocyklem Harley-Davidson. Nagrodą główną jest motocykl tej marki na weekend wakacyjny.

Dla uczestników zlotu przygotowana jest legendarna policyjna grochówka oraz wystawa nowych motocykli firmy Harley-Davidson.

Impreza ma charakter otwarty, organizatorzy proszą, przedstawicieli grup zorganizowanych o wcześniejszą telefoniczną deklarację udziału w imprezie (podanie liczby uczestników), pod numerem telefonu (0 22) 601 31 20 (sekretariat biura ruchu drogowego KGP w godz. 8.15-16.15).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.