Yamaha Riding Experience 2008

"To ja zrobiłem czas poniżej dwóch minut?! Niemożliwe!". A jednak! Wielu uczestników tegorocznego Yamaha Riding Experience, spotkania dla klientów zorganizowanego w dniach 20-21 czerwca na Torze Poznań, odkryło w sobie nieznane dotąd umiejętności

Czerwcowe święto Yamaha zgromadziło w Poznaniu blisko dwustu motocyklistów, z których wielu nigdy wcześniej nie próbowało swoich sił na torze. Ci z mniejszym doświadczeniem prowadzeni przez instruktorów Krzysztofa Howila i Wojciecha Mańczaka uczyli się startu i wchodzenia w zakręty. Dzięki kostkom do pomiaru czasu wkrótce okazało się, kto był najpilniejszym uczniem. Z kolei grupy zaawansowane "obcinały czasy" na 4083-metrowej nitce Toru Poznań pod okiem mistrzów Polski Janusza "Profesora" Oskaldowicza i Pawła Szkopka. Wieczorem przy muzyce granej przez DJ uczestnicy i coraz liczniejsze uczestniczki jazd po torze dzielili się nowo zdobytą wiedzą i wrażeniami z prowadzenia motocykli testowych serii R.

Amatorzy 80-kilometrowej trasy turystycznej opowiadali o wycieczce na FJR 1300, Fazerach, MT i T-Maxach, a osoby bez prawa jazdy o pierwszych krokach stawianych na testowych skuterach o pojemności 50 cm. Na miejscu działał serwis kasków Shoei, dopisywały humory, dopisała też pogoda - w piątek słońce osuszyło tor chwilę przed wjazdem pierwszej grupy. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy wzięli udział w uroczystej paradzie motocykli po Torze Poznań, którą poprowadziły Fiat Bravo i dwie "500".

"Doskonała okazja do podniesienia swoich umiejętności" - chwalili drugą edycję Yamaha Riding Experience klienci. "Cieszymy się, że mogliśmy tu być" - dodawali inni i wszyscy zgodnie obiecali: "Przyjedziemy tu za rok!". Zatem do zobaczenia na trzeciej edycji Yamaha Riding Expierience!

źródło: Yamaha

Jeśli organizujesz jakiś zlot lub imprezę, lub wiesz o ciekawym wydarzeniu, które wymaga reklamy, poinformuj nas o tym .

Więcej o:
Copyright © Agora SA