Barton pokazuje nowego nakeda. Pojedziesz nim z kat. B

Street-R to propozycja Bartona dla tych, którzy nie mają prawa jazdy kategorii A.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Barton Motors to polska marka, która produkuje motocykle. Właśnie zaprezentowali nowy model klasy 125, który nazywa się Street-R. Jest to motocykl typu naked.

Zobacz wideo Policja w Gorzowie odzyskała skradzione motocykle

Nowy model ma lakierowany, boczny panel, który nawiązuje do ramy kratownicowej. Kolor również znajduje się na pasku na felgach. Jednym z elementów, które rzucają się w oczy, to zbiornik paliwa i osłona pod silnikiem.

Jednoślad wyposażony jest w oświetlenie LED. Dotyczy to wszystkich świateł motocykla.

Przed użytkownikiem widoczny jest wyświetlacz, który pokazuje aktualnie wrzucony bieg. Natomiast gmole chronią przed upadkiem i są montowane w standardzie.

Street-R waży 124 kg. Jego wymiary to: szerokość 745 mm, długość 1970 mm, wysokość 1100 mm, rozstaw osi 1360 mm. Z przodu pracuje widelec teleskopowy, z tyłu amortyzator zamontowany centralnie, a motocykl porusza się na 17-calowych kołach.

Jednoślad napędzany jest chłodzonym powietrzem jednocylindrowcem o pojemności 125 cm3. Jego moc to 11 KM. Połączony jest on z pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. Zasięg motocykla to około 400 km.

O bezpieczeństwo dbają hamulce tarczowe: z przodu pracuje 3-tłoczkowy zacisk na tarczy o śr. 240 mm; z tyłu znalazł się dwutłoczkowy zacisk i tarcza 220 mm. Motocykl posiada układ CBS poprawiający stabilność motocykla przy mocnym i nagłym hamowaniu.

Barton Street-R kosztuje 8599 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.