GTA VI na pierwszym zwiastunie wygląda obłędnie. Będzie czym pojeździć po Vice City

Gracze się doczekali. Rockstar pokazał pierwszy zwiastun GTA VI. To najważniejsza premiera branży gier tej dekady

Jest i on. Po kilku internetowych przeciekach Rockstar zdecydował się wypuścić zwiastun GTA VI wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Trwający półtorej minuty trailer można już oglądać na oficjalnym kanale Rockstar Games. Po kilku godzinach ma już 50 milionów wyświetleń. Potwierdziły się plotki, że seria GTA wraca na południe Stanów Zjednoczonych do swojego odpowiednika Miami, a więc Vice City. Zwiastun zapowiada naprawdę imponującą produkcję. Zobaczcie sami.

GTA VI na pierwszym zwiastunie:

Zobacz wideo GTA VI na pierwszym zwiastunie wygląda obłędnie

GTA VI - kiedy, premiera

Gracze muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Producent podaje tylko dość enigmatyczną datę "2025 r.". Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie. Orientacyjną datę poznamy bliżej premiery. Wiemy jedno - na GTA VI poczekamy jeszcze ponad rok.

GTA VI - jakie konsole, czy będzie na PC?

W zwiastunie nie pokazano, na jakich platformach GTA VI będzie dostępne, ale serwisy gamingowe już wyciągnęły z Rockstara taką informację. Na razie mówi się, że GTA VI w 2025 r. zadebiutuje w 2025 r. na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. O PC ani słowa, ale akurat ten producent nas do tego przyzwyczaił. Właściciele komputerów często muszą na swoją wersję hitowych produkcji tej firmy. Spodziewamy się, że GTA VI na PC się pojawi, ale trochę później.

GTA VI - najważniejsze informacje:

  • Pokierujemy dwójką bohaterów. Jedną z bohaterek będzie postać żeńska Lucia, a to w nowożytnej historii serii ogromna nowość. Drugim bohaterem ma być mężczyzna (podobno Jason). Lucia i Jason mają być podobną parą. Możliwe, że zobaczymy historię Bonny i Clyde w wersji growej.
  • Potwierdziły się informacje, że wracamy do Vice City, a więc odpowiednika prawdziwego Miami. Pojawiają się jednak informacje, że wyjedziemy także daleko poza miasto i jego okolice. Ma to być w końcu największa odsłona cyklu.
  • Na trailerze widzimy przeróżne krajobrazy. Nie będzie więc mowy o wizualnej nudzie.
  • Imponuje żyjące, pełne ludzi miasto.
  • Zwiastun podpowiada, że będą to czasy współczesne. Całe mnóstwo na nim mediów społecznościowych na wzór Instagrama, X i TikToka.
  • W grze nie zabraknie gangów, napadów i innych charakterystycznych dla serii elementów, które pokochali gracze.
  • Integralną częścią każdego GTA jest jeżdżenie samochodem. Na zwiastunie widać, że w szóstce nie będziemy narzekać na brak wyboru. Oprócz przeróżnych aut i motocykli możemy liczyć na buggy, monster trucki i wiele innych pojazdów specjalnych.
  • Twórcy wyraźnie lubią aligatory.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.