Khal Drogo w Earthroamerze. Jason Momoa teraz żyje w kamperze

Większość kobiet wzdycha do Jasona Momoa, a większość mężczyzn chce być Jasonem Momoą. Tymczasem Jason Momoa rozstał się z żoną i mieszka w kamperze. Na szczęście w nie byle jakim, bo to Earthroamer.

Piszemy to, między innymi po to, żeby zwrócić uwagę na fakt, że nie wszystko w życiu jest takie, na jakie wygląda. Gwiazdor Hollywood znany przede wszystkim z roli Khala Drogo w "Grze o tron" i tytułowej w "Aquamanie" został przyłapany przez paparazzich.

Szukasz motoryzacyjnych wiadomości? Znajdziesz je na gazeta.pl

To chyba nie jest najlepszy okres w jego życiu. Jason Momoa po 16 latach rozstał się z Lisą Bonet, z którą ma dwójkę dzieci. Media zwracają uwagę, że wygląda niedbale, jest rozczochrany, bo żyje w kamperze, który stoi na posesji przyjaciela. Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim samochód.

Aktor od 2018 roku jest właścicielem samochodu kempingowego jednej z najciekawszych firm. Chodzi o amerykańskiego Earthroamera, który tworzy domy na kółkach do tzw. overlandingu. To znaczy, że potrafią dojechać niemal wszędzie.

Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.plLicytacja WOŚP: dzień z Astonem Martinem na planie "Studia Biznes"

EarthRoamer XV-LTS i jego następca XV-LTi powstaje na podwoziu potężnego pikapa Ford F-550, chociaż bardziej zasadne byłoby nazwać go niedużą ciężarówką. Ford Super Duty z serii F może mieć ładowność do dziewięciu ton.

Earthroamer XV-LTS aktora ma numer 211 i kosztował około co najmniej 700 tys. dolarów, chociaż najlepiej wyposażone egzemplarze są warte dwa razy tyle. Aktor aktywnie uczestniczył w procesie jego powstawania. Pod maską Forda F-550 kryje się 330-konny turbodiesel V8 o poj. 6,7 l, który zapewnia wystarczająco wysoki moment obrotowy, aby jeździć z mieszkalną zabudową nawet w prawdziwym terenie.

Aktorzy lubią luksusowe i sportowe auta. Jason Momoa woli Earthroamera

Wnętrze Earthroamera XV-LTi jest dość przestronne i luksusowe, ale największą zaletą kampera jest możliwość życia z dala od cywilizacji przez długi czas. Zbiornik paliwa ma poj. 360 l, a ten na czystą wodę mieści 380 l. Pojemność akumulatora to 11 kWh, a prąd można uzupełniać, korzystając z baterii słonecznych na dachu.

Każdy model Earthroamera to ucieleśnienie marzeń każdego podróżnika. Bardzo im daleko do typowych kamperów. Pasują do Jasona Momoa, bo to nietypowa gwiazda Hollywood. Urodził się na Hawajach, wychowywał w środowisku surferów i z niejednego pieca jadł chleb. Zanim został aktorem, producentem filmowym i reżyserem, był modelem, ale pracował również w sklepie.

Mompha Jr i jego samochodyNajmłodszy miliarder świata. Mompha Junior musi jeździć w foteliku, ale ma kolekcję luksusowych aut

Gwiazdor jest entuzjastą spędzania czasu na łonie przyrody, surfingu, wspinaczki skałkowej, jazdy motocyklem w terenie oraz innych aktywności na świeżym powietrzu i rozmaitych przygód. Lubi swojego kampera tak bardzo, że przyjechał nim nawet na premierę filmu "Aquaman" w Hollywood.

Firma Earthroamer wykorzystuje to do marketingu, dzięki czemu my możemy obejrzeć, jak Jason Momoa spełnił swoje marzenie. Do niedawna aktor był modelowym Amerykaninem, który od prestiżowych imprez wolał spokój i rodzinne życie. Dlatego był znakomitym ambasadorem rozmaitych marek, co wykorzystywało wiele firm. Bardzo nas cieszy, że wśród nich znalazł się Earthroamer, bo to również nasze marzenie. Życzymy mu pomyślnych wiatrów.

 
Więcej o: