Adidas ZX22 Kawasaki to najszybsze buty w mieście

Efekt współpracy Adidasa z Kawasaki to futurystyczne obuwie, które wbrew pozorom nie służy do jazdy motocyklem. Chodzi o demonstrowanie swojej miłości do japońskiej marki, a może do dwóch jednocześnie?

Jeśli ktoś jest fanem "team green", kolorystyka sportowych butów, które razem z Kawasaki opracował Adidas, nie będzie dla niego zaskoczeniem. Jaskrawej zieleni towarzyszy srebrny kolor cholewki. Obuwie wygląda niesamowicie futurystycznie, mimo że estetyką nawiązuje do lat 80. To nie przypadek, tak samo, jak nazwa nowego modelu.

Więcej informacji o motoryzacyjnych gadżetach przeczytasz na Gazeta.pl

Pierwsze Adidasy z literami ZX w nazwie trafiły do sprzedaży w 1984 roku. Były obuwiem biegowym o wyglądzie inspirowanym motocyklami Kawasaki. Najnowsze wydanie ZX22 Kawasaki to powrót do korzeni dla obu marek. To nie jest model dla osób, które lubią dyskretną elegancję, ale znając markę Adidas, o ich jakość nie trzeba się martwić.

Buty Adidas ZX22 KawasakiButy Adidas ZX22 Kawasaki fot. Kawasaki

Adidas ZX22 Kawasaki nawiązuje do najszybszych motocykli drogowych

Buty Adidas ZX22 Kawasaki są przeznaczone do codziennego zwyczajnego chodzenia, ale w ich podeszwie zastosowano najbardziej zaawansowaną technicznie i najdroższą piankę Boost, która przywędrowała prosto z obuwia biegowego. Boost to element amortyzujący wykonany ze spienionego poliuretanu termoplastycznego o zamkniętych komórkach wykazujący się niebywałą sprężystością.

Właściwości techniczne, zwracający uwagę wygląd i branding marki Kawasaki — marki, która produkuje najszybszy motocykl na świecie, model Ninja H2R - to cechy, które sprawiają, że buty ZX22 Kawasaki rzeczywiście można nazwać najszybszymi w mieście. Jeśli ktokolwiek może z nimi konkurować pod względem wizerunku, to chyba tylko modele opracowane przez Pumę we współpracy z marką Ferrari.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.