MiVue 886, czyli kamera samochodowa z nagrywaniem w 4K i HDR. Widać znacznie więcej

Marka Mio, wprowadziła na rynek kamerę samochodową MiVue 886. Według firmy nagrywa wyraźnie także podczas nocy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Marka Mio jest jedną z częściej wybieranych firm, gdy kierowcy decydują się na zakup kamery samochodowej. Właśnie wypuściła nowy produkt MiVue 886, która nagrywa w 4K UHD oraz HDR.

Zobacz wideo Zapraszamy na wielki finał The Best of Moto 2021

Ta nowa kamera samochodowa wyposażona jest w sensor 1/1.8, funkcję HDR i autorskie rozwiązanie Mio Night Vision Ultra. Urządzenie posiada rzeczywisty kąt widzenia wynoszący 160 stopni co pozwala na rejestrację szczegółów znajdujących się na poboczu. Użytkownik ma do dyspozycji 6 ustawień rozdzielczości, w tym możliwość nagrywania w tempie 120 FPS przy rozdzielczości Full HD.

MiVue posiada również trzy tryby parkingowe. Gdy silnik jest wyłączony, kamera automatycznie przełącza się na Inteligentny tryb parkingowy (wykrywanie ruchu i uderzenia) lub Pasywny tryb parkingowy (tylko wykrywanie uderzenia). Ci, którzy chcą by urządzenie cały czas nagrywała, Mio dodało tryb poklatkowy, który jest dostępny przy wyborze Inteligentnego trybu parkingowego, który wykonuje sekwencję klatek na sekundę, aby zarejestrować zmiany, które zachodzą powoli w czasie.

Warto wspomnieć, że kamera również ostrzega o odcinkowych pomiarach prędkości. Kombinacja odpowiednich algorytmów i technologii GPS pozwala na kalkulację czasu oraz odległości względem pomiaru oraz obliczenie dystansu do końca odcinka.

Kamera wykorzystuje format wideo MP4(H.264) pozwala na większą kompatybilność z systemami Windows, iOS i Android. Rekomendowaną kartą SD są typy U3 z 256 GB pojemności.

Za kamerę MiVue 886 należy zapłacić 1099 PLN i jest do nabycia u wybranych partnerów handlowych firmy Mio.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.