Zabawka wagi ciężkiej - Ford F150 Raptor z klocków Lego

Klockami Lego bawił się pewnie każdy i każda z nas. Niektórzy robią to do dzisiaj, bez względu na to, co mówi ich pesel. I ku uciesze nie tylko dzieci ale i dorosłych z zamiłowaniem do klocków, firma Lego co i rusz wypuszcza nowe modele, które ucieszą każdego fana budowania skomplikowanych konstrukcji.

Było już Porsche 911 (i to nawet kilka, m.in. model RSR czy 911, którą można złożyć jako Targę albo Turbo), był Jeep Wrangler, Land Rover Defender, Volkswagen Garbus, a także większe i bardziej skomplikowane modele takie jak Bugatti Chiron czy Lamborghini Sian. Lego dba o pasjonatów motoryzacji w każdym wieku i co i rusz podstawia im nowe zabawki. Do parku maszyn Lego dołączył właśnie legendarny wręcz pick-up - na sklepowe półki wjechał Ford Raptor F-150.

Samochody Ford serii F są produkowane od 1948 r. i mimo upływu lat, nadal cieszą się renomą funkcjonalnych i doskonale wykonanych "wółów roboczych". Zestaw Lego Technic Ford F-150 Raptor pozwoli zbudować model, który powstał dla upamiętnienia modelu F-150 w wersji na 2021 rok.

Porsche 911 Turbo/Targa LEGODorosłość jest przereklamowana. Szczególnie, gdy Lego wypuszcza klasyczne Porsche 911 Turbo

Lego Technic Ford F-150 RaptorLego Technic Ford F-150 Raptor LEGO

Zabawa w każdym wieku

Zestaw Lego Ford F-150 Raptor składa się z 1 379 elementów, zatem mówimy o ładnych kilku godzinach składania. W modelu nie zabrakło realistycznych detali, takich jak silnik V6 z ruchomymi tłokami czy zawieszenie wszystkich kół. Zbudowany z klocków pick-up ma też platformę, podnoszoną maskę i cztery pary otwieranych drzwi, więc można nawet zajrzeć do środka. Raptor po złożeniu ma ok. 15 cm wysokości, 42 cm długości i 18 cm szerokości, i waży ponad 2 kilogramy.

Ford F-150 Raptor z Lego Technic jest dostępny w przedsprzedaży za 649 zł. Wysyłka rozpocznie się 1 października 2021 r.

Jeep Wrangler Rubicon - klocki Lego TechnicLego z kolejnym kultowym modelem samochodu. Tym razem Jeep Wrangler z klocków Lego Technic

Lamborghini Sian z klocków LEGO w skali 1:1Lamborghini Sian z klocków LEGO. Ale w skali 1:1. Możesz usiąść za kierownicą

Zobacz wideo
Więcej o: