Rozsirena nabidka w Skodzie. O co chodzi? O odnowioną usługę "oferty", z której można skorzystać za pośrednictwem radia multimedialnego w Skodzie (najnowsze wersje systemów Amundsen, Columbus i Bolero z aktywną nawigacją). Czesi chwalą się, że usługa obejmuje już zniżki na ponad 100 artykułów i usług. Innymi słowy kuszą rabatami i kuponami na darmową kawę, które można aktywować bezpośrednio w aucie (dotyczy takich modeli jak Fabia, Scala, Kamiq, Octavia, Karoq, Superb i Kodiaq.
Skoda przekonuje, że korzystanie z nowej aplikacji w radiu multimedialnym oznacza spore oszczędności. Turyści otrzymają 10 proc. rabat na popularną praską kartę turystyczną (Pargue Visitor Pass), dzięki której można zyskać bezpłatny wstęp do muzeów, galerii czy zoo oraz używać jako biletu w komunikacji miejskiej czy wypożyczyć rower. Mniej zapłacimy także za wypożyczenie elektrycznej Skody Enayq. W przypadku autoryzowanych dealerów Skody zniżki przysługują na czyszczenie klimatyzacji czy wypożyczenie takich akcesoriów jak bagażnik rowerowy czy box dachowy. Na tym nie koniec. W najnowszej aplikacji przygotowano ponad 100 ofert na tańsze napoje i posiłki u różnych partnerów programu.
Jak skorzystać z odnowionej aplikacji? Po wyświetleniu oferty na ekranie radia samochodowego pojawi się kod QR. Można go przesłać na wskazany adres email albo wyświetlić w aplikacji w smartfonie. Na miejscu przy kasie należy zeskanować kod, by zyskać obniżoną cenę. Skoda przekonuje, że z kuponów z kodami QR można także skorzystać podczas zakupów w sklepach online.
Usługa Skoda oferty dotyczy nie tylko czeskiego rynku. Mogą z niej skorzystać także kierowcy w Austrii, Finlandii, Hiszpanii, Niemczech, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Pakiet rabatów dotyczy nie tylko właścicieli pojazdów, ale także kierujących autami np. z wypożyczalni. Jeśli zatem na ekranie radia zobaczycie menu w języku czeskim to szukajcie ikony - "Nabídky v Infotainmentu vozu Škoda".