Fabien Goulmy gościem Studia Biznes. Jaka przyszłość czeka Renault i całą branżę moto?

W motoryzacyjnej części Studia Biznes zawsze znajdziecie recenzje wyjątkowych samochodów i interesujące wywiady. Dzisiaj gościem był Fabien Goulmy. Czy można sobie wymarzyć lepszą osobę do rozmowy na temat przyszłości motoryzacji niż dyrektor zarządzający Grupy Renault na region East?

Studio Biznes 15 lutego 2023 r.

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje Tomasz Korniejew.

W dzisiejszym programie gościem w motoryzacyjnej części Studia Biznes był Fabien Goulmy, nowy szef Renault Polska i dyrektor zarządzający Grupy Renault na cały region East. Renault nie szczędziło nam ważnych premier w ostatnich miesiącach. Europejski rynek bardzo ciepło przyjął SUV-a coupe model Arkana, Dacia wypuściła na drogi Joggera i zapowiedziała zmianę wizerunku, a elektryczne Renault Megane E-Tech przebojem wdarło się do segmentu nowoczesnych elektryków. Megane E-Tech zdobyło też wiele nagród, m.in. w plebiscycie The Best of Moto. Francuski koncern zapowiada równie emocjonujące kolejne premiery.

Jakie wyzwania leżą przed motoryzacją? Jak będzie się rozwijała branża? Czy uda nam się wyjść z kryzysu? Jakie są prognozy sprzedaży nad Wisłą? Tego dowiecie się z dzisiejszego odcinka. Zapraszamy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.