Nowe BMW i7 z imponującym Theater Screen w Studiu Biznes

Do Studia Biznes przyjechał jeden z najnowszych i najnowocześniejszych samochodów świata. Chodzi o luksusowe BMW i7 xDrive60. Elektryczna limuzyna jest naszpikowana nowoczesnymi technologiami. Opowiada o nich ekspert z firmy BMW Hubert Fronczak.
Zobacz wideo Nowe BMW i7 oraz ekspert z firmy BMW to goście najnowszego Studia Biznes

Studio Biznes 21 grudnia 2022 r.

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku — obok prowadzącego i gości — występuje Tomasz Korniejew — redaktor naczelny Moto.pl.

Cały odcinek możecie obejrzeć w tym miejscu:

Zobacz wideo Zobacz całe dzisiejsze Studio Biznes, a w nim całą masę ciekawych tematów.

BMW i7 xDrive60 - najważniejsze informacje

BMW i7 to wizytówka bawarskiej firmy i przykład, w jakim kierunku zmierza BMW. Potężna limuzyna ma śmiały wygląd, który nie pozostawia nikogo obojętnym, nowoczesne i komfortowe wnętrze oraz wyjątkowe technologie ukryte pod pokrywą silnika i podwoziem.

O tym wszystkim opowiada ekspert z firmy BMW Hubert Fronczak w trakcie rozmowy z redaktorem naczelnym Moto.pl Tomaszek Korniejewem. Dzięki temu dowiadujemy się nie tylko o cichym i wydajnym elektrycznym napędzie, ale też nowinkach technicznych.

A jest ich dużo, począwszy od wirtualnego kluczyka w telefonie, który można przesłać innej osobie SMS-em, przez elektrycznie otwierane i zamykane wszystkie drzwi, nawigację z rozszerzoną rzeczywistością oraz możliwość autonomicznej jazdy tam, gdzie zezwala na to prawo (aktualnie w USA i Kanadzie), a kończąc na imponującym ekranie Theater Screen. Z wielkiego (31 cali przekątnej) panoramicznego ekranu mogą korzystać pasażerowie tylnej kanapy.

BMW i7 xDrive60 imponuje wieloma rozwiązaniami. Najlepszy jest Theater Screen

Dzięki Theater Screen można wykorzystać w pełni możliwości najnowszego systemu operacyjnego BMW. Jego funkcje imponują prawie każdemu, od prezesów firm po małe dzieci. Aktualne informacje zapewnia stała łączność z internetem, a rozrywkę dostęp do rozmaitych serwisów streamingowych. Dzięki temu w czasie jazdy można się poczuć jak na domowej kanapie.

Zapraszamy na rozmowę w Studiu Biznes i na przejażdżkę BMW i7 xDrive60 - ultranowoczesną elektryczną limuzyną spod znaku biało-niebieskiego śmigiełka. Tak wygląda przyszłość motoryzacji.

BMW i7 xDrive60BMW i7 xDrive60 fot. Moto.pl

Ekspert z firmy BMW Hubert FronczakEkspert z firmy BMW Hubert Fronczak fot. Moto.pl

BMW i7 xDrive60BMW i7 xDrive60 fot. Moto.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.