W Studiu Biznes odwiedzamy Inchcape Park. Wyjątkowy salon z używanymi autami

Motoryzacyjna część Studia Biznes odbywa się dzisiaj na wyjeździe. Redaktor naczelny Moto.pl pojechał do Inchcape Park w Warszawie. Co to za miejsce? Olbrzymi salon z używanymi samochodami, które często wyglądają jak nowe.

Studio Biznes 26.01.2022 r.

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje Tomasz Korniejew - redaktor naczelny Moto.pl. W najnowszym sezonie do sprawdzonego duetu dołączył Dominik Wardzichowski, który pokaże biznesowe oblicze sportu.

Zobacz wideo Zobacz cały odcinek dzisiejszego Studia Biznes:

Inchcape Park - co to?

Działający od nowego roku obiekt przy ul. Łopuszańskiej stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszej oferty na sprawdzone samochody używane. Nawet w okresie, gdy cały rynek zmaga się z deficytem pojazdów, klienci Inchcape Parku mają do dyspozycji na miejscu ponad 100 specjalnie wyselekcjonowanych aut. Podczas zakupu klienci mają do wyboru liczne formy finansowania, a wśród nich m.in. opcję pozostawienia starego samochodu w rozliczeniu

- czytamy w oficjalnej informacji prasowej. Wszystkie auta znajdujące się w ofercie mają niski (i udokumentowany) przebieg, zostały sprawdzone i wyselekcjonowane, a ich stan techniczny nie pozostawia nic do życzenia. Inchcape Park jest na tyle pewne, że daje na sprzedawane przez siebie samochody gwarancję. Klienci mogą dowolnie poszerzać lub przedłużać według własnych potrzeb.

Najwięcej modeli to marki, z których Inchcape kojarzymy, czyli BMW, MINI, Jaguar oraz Land Rover. W obiekcie działają autoryzowane serwisy tych czterech marek. Ale w ofercie klienci znajdą także samochody innych producentów.

INCHCAPE PARKINCHCAPE PARK fot. materiały prasowe

Warszawa to pierwsza lokalizacja, w której urzeczywistniamy ten nowoczesny projekt, ale przed nami kolejne podobne inwestycje w wybranych miastach Polski

- komentuje Witold Wcisło, Prezes Zarządu Inchcape Polska.

INCHCAPE PARKINCHCAPE PARK fot. materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Agora SA