Legenda z wtyczką. Do Studia Biznes "przygalopował" Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang zawsze kojarzył się ze sportowym, amerykańskim pony carem. Czasy się zmieniły i choć sportowy duch został, auto zmieniło się nie do poznania. Legendarny Mustang stał się samochodem elektrycznym.

W dzisiejszym odcinku Studia Biznes Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl testuje elektrycznego Forda Mustanga Mach-E. To wyjątkowa premiera na rynku. Model oferuje duży zasięg elektryczny do 610 km, możliwość napędu na cztery koła i najnowsze technologie. Całkowicie nowa platforma Mustanga Mach-E została opracowana przez zespół specjalistów w celu pełnego wykorzystania szans na maksymalizację osiągów samochodu, jakie wynikają z rozkładu masy i charakterystyki momentu obrotowego elektrycznego układu napędowego.

Studio Biznes

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje Tomasz Korniejew - redaktor naczelny Moto.pl.

Zobacz wideo Studio Biznes - Ford Mustang Mach-E
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.