Studio Biznes wraca do studia i do nadawania na żywo. Dzisiaj testujemy SUV-a Forda

Studio Biznes wraca z nowym sezonem. Tym razem oprócz biznesu i motoryzacji sporo rozmawiamy także o sporcie. W dzisiejszym odcinku Tomasz Korniejew zaparkował w odświeżonej scenerii jednego z najciekawszych SUV-ów segmentu C. Testujemy nowego Forda Kuga.

Studio Biznes 3 lutego

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje Tomasz Korniejew - redaktor naczelny Moto.pl. Cały odcinek Studia Biznes możecie obejrzeć w tym miejscu:

Zobacz wideo

Nowy sezon Studia Biznes to dużo nowości

Nowy sezon "Studia Biznes" wystartował dzisiaj na stronie głównej Gazeta.pl o godzinie 12:00. Od czerwca 2019 roku program cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników i widzów. W nowym sezonie nie rezygnujemy ze sprawdzonego jakościowo dziennikarstwa ekonomiczno-gospodarczego Łukasz Kijka i analiz motoryzacyjnych Tomasza Korniejewa. - W roku nadziei na odrodzenie po ogromnym kryzysie widzowie czekają na analizy gospodarcze. Przedsiębiorcy i pracownicy czekają na powrót gospodarki do normalności, a w wielu segmentach rynku doszło do nieodwracalnych zmian. Naszym celem od samego początku programu jest pokazywanie często skomplikowanych procesów w sposób przystępny dla każdego - mówi Łukasz Kijek, gospodarz programu i redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

Po raz pierwszy w Studiu Biznes pojawi się także sekcja sportowa. Dużym wzmocnieniem programu w nowym sezonie będzie Dominik Wardzichowski, który pokaże biznesowe oblicze sportu.

Studio BiznesStudio Biznes Studio Biznes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.